خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان  >  معاون وزیر علوم: نسخه اولیه گزارش اردوهای مختلط دانشجویی تهیه شد

معاون وزیر علوم: نسخه اولیه گزارش اردوهای مختلط دانشجویی تهیه شد

خبرگزاری هرانا ـ معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم گفت که نسخه اولیه گزارش اردوهای مختلط دانشجویی تهیه شده و بزودی گزارش نهایی آن آماده می شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مهر، سید ضیاء هاشمی، معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم درباره گزارشی که قرار بود طبق دستور رئیس جمهور درخصوص اردوهای دانشجویی مختلط تهیه شود، گفت: “گزارش مذکور توسط معاونت فرهنگی وزارت علوم تدوین و به وزیرعلوم ارایه شده است و وزیرعلوم در جلساتی آن را مطرح کرد‌ه‌اند”.

وی ادامه داد: “براساس این گزارش، برنامه اردوی مختلط دانشجویی که با مدیریت دانشگاه‌ها و یک اردوی رسمی باشد نداشتیم، اما درمورد برنامه‌های اردویی که برگزار شده و به شکل مختلط بوده مواردی بوده که تذکرات لازم داده شده، تاکید ما براین است که اردوهای دانشجویی طبق ضوابط برگزار شود”.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیرعلوم افزود: “در مورد برگزاری کنسرت در دانشگاه‌ها، جز در حوزه دانشکده‌های هنر و حوزه‌هایی که به صورت تخصصی موسیقی کار می کنند، در سایر موارد مجوز برگزاری کنسرت در دانشگاه صادر نشده است و بنا نیز نداریم مجوزی صادر کنیم”.

وی ادامه داد: “کنسرت و موسیقی در سطح جامع برگزار می شود و اعتقاد ما این است که دانشگاه‌ها برنامه های علمی، فکری و فرهنگی را باید در اولویت خود قرار دهند”.

معاون فرهنگی و اجتماعی وزیرعلوم افزود: “در حال حاضر نسخه اولیه گزارش اردوهای مختلط دانشجویی منعکس شده اما برای اینکه این گزارش کامل شود، دوباره بر روی آن کار شده و گزارش جامع آن به زودی آماده می شود”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید