خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴, 14th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۹/۱۷ ساعت ۱۳:۴۷:۰۱

    خانه  > اندیشه و بیان  >  ممانعت از حضور ابراهیم یزدی در دانشگاه تهران

ممانعت از حضور ابراهیم یزدی در دانشگاه تهران

خبرگزاری هرانا ـ از حضور ابراهیم یزدی، فعال سیاسی و دبیر کل نهضت آزادی ایران که قرار بود در مراسم روز دانشجوی دانشگاه تهران سخنرانی کند ممانعت به عمل آمد و وی اجازه ورود در دانشگاه تهران را نیافت.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ابلنا، از حضور ابراهیم یزدی، فعال سیاسی، دبیر کل نهضت آزادی ایران و وزیر امور خارجه دولت موقت که قرار بود در مراسم روز دانشجوی دانشگاه تهران به میزبانی انجمن اسلامی این دانشگاه سخنرانی کند ممانعت به عمل آمد و وی اجازه ورود در دانشگاه تهران را نیافت.

بنا بر گزارش ها این ممانعت در شرایطی صورت گرفته که پوسترهای سخنرانی دبیر کل نهضت آزادی در دانشگاه و فضای رسانه ای منتشر شده بود.

بر همین اساس ابراهیم یزدی پیامی را به مناسبت روز دانشجو خطاب به دانشجویان صادر کرد و این پیام از سوی مجری مراسم قرائت شد.

دبیرکل نهضت آزادی ایران در این پیام و در ارتباط با دلیل عدم حضور خود در دانشگاه تهران گفت: “از اینکه به دلایل امنیتی و به درخواست شفاهی مسئولین دانشگاه تهران، علی رغم صدور مجوز، از حضور در جمع گرم و گرامی شما محروم شده‌ام بسیار متاسفم و امیدوارم دیدار با شما عزیزان، به زودی زود، در روزهایی بهتر صورت پذیرد.”

گفتنی است که فائزه هاشمی به جای ابراهیم یزدی در این مراسم به سخنرانی پرداخت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید