خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  مرگ نوزاد ۱۰ ماهه توسط مادر معتاد

مرگ نوزاد ۱۰ ماهه توسط مادر معتاد

خبرگزاری هرانا ـ نوزاد ۱۰ ماهه ای توسط مادر معتادش به قتل رسید.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایران، روز ۲۱ آبان ماه امسال، پیکر نیمه‌جان نوزاد ۱۰ ماهه‌ای به بیمارستان ۲۲ بهمن نیشابور انتقال یافت و در بخش اورژانس این مرکز درمانی بستری شد.

با توجه به مشاهده آثار گاز با دندان، کبودی و آثار زخم روی بدن نوزاد، وضعیت این کودک به پلیس ۱۱۰ مخابره شد و مأموران کلانتری ۱۱ نیشابور برای پیگیری ماجرا بلافاصله وارد عمل شدند.

با گذشت ۷۲ ساعت از بستری شدن نوزاد و با وجود تلاش پزشکان، این نوزاد به نام هستی جان خود را از دست داد.

کارآگاهان جنایی در تحقیقات خود متوجه شدند مادر این کودک، اعتیاد به شیشه دارد و پس از هماهنگی قضایی زن جوان که اکرم نام دارد دستگیر شد.

مادر ۳۱ ساله در تحقیقات ابتدایی گفت: “شوهرم در زندان است، من روز حادثه در خانه نبودم. برادر ۳۳ ساله‌ام که سابقه کیفری دارد و شیشه‌ای است بچه‌ام را کتک زده و می‌خواهم مجازات شود. من بچه‌ام را خیلی دوست داشتم و از روی محبت او را گاز می‌گرفتم و نمی‌فهمیدم چه می‌کنم”.

با این اعترافات، پلیس برادر اکرم را نیز دستگیر کرد. اما پس از اعلام نظریه پزشکی قانونی که موضوع اصابت جسم سخت به سر نوزاد و کودک‌آزاری و قتل دختر ۱۰ ماهه را تأیید می‌کرد مادر هستی و برادرش مواجهه  داده شدند.

مادر معتاد که به ایستگاه اعتراف رسیده بود راهی جز افشای رازش ندید و قتل دخترش را پذیرفت. سرهنگ سید حسن حسینی، رئیس پلیس نیشابور در این‌باره به شوک گفت: “تحقیقات کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی برای روشن شدن ابعاد مبهم این کودک‌آزاری مرگبار ادامه دارد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید