خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان, زنان  >  برخورد جدی پلیس با خودروهایی که در آن کشف حجاب می شود

برخورد جدی پلیس با خودروهایی که در آن کشف حجاب می شود

خبرگزاری هرانا ـ یک فرمانده نیروی انتظامی گفت که به ماموران راهنمایی و رانندگی ابلاغ کرده‌ایم در موضوع عفاف و حجاب، مخصوصا کسانی که کشف حجاب دارند، با جدیت برخورد کنند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از میزان، سردار محسن حسن‌خانی، فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی اظهار کرد که “به ماموران راهنمایی و رانندگی ابلاغ کرده‌ایم در موضوع عفاف و حجاب، مخصوصا کسانی که کشف حجاب دارند، با جدیت برخورد کنند و موضوع آلودگی صوتی را نیز پیگیری کرده و خودروها را در چنین شرایطی متوقف کرده و برابر ضوابط به مراجع قضایی معرفی کنند”.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی یادآور شد: “موضوعات اجرایی و برخورد نیز با نیروی انتظامی و برخی سازمان‌هاست که توسط قانونگذار مشخص شده و یکی از مطالبات مردم از نیروی انتظامی انجام این وظیفه است و با عنایت به مطالبه بیشتر مردم از ما در دستور کار خود تشدید اقدامات را در حوزه امنیت اخلاقی خواهیم داشت”.

وی خاطرنشان کرد: “امر به معروف و نهی از منکر وظیفه هر مسلمانی بوده و در قانون نیز امر به معروف و پاسداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب دیده شده و وظیفه مردم نیز در امر به معروف و نهی از منکر تذکر لسانی است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید