خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  وزارت اطلاعات از دستگیری ۱۰ نفر از عوامل گروهک های تروریستی در کشور خبر داد

وزارت اطلاعات از دستگیری ۱۰ نفر از عوامل گروهک های تروریستی در کشور خبر داد

خبرگزاری هرانا ـ وزیر اطلاعات مدعی شد که ۱۰ نفر با اتهام عضویت در گروهک های تروریستی، در استان‌های گلستان، مازندران، تهران و سیستان و بلوچستان بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات صبح امروز سه‌شنبه در نشست خبری از دستگیری چندین گروهک تروریستی در کشور خبر داد و گفت: “۱۰ نفر از عوامل گروهک تروریستی در استان‌های گلستان، مازندران، تهران و سیستان و بلوچستان دستگیر شدند”.

علوی گفت: “در ایام محرم، دشمن در تلاش بود فضای کشور را ناامن و مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین را با خطر مواجه کند که با تلاش و هوشیاری سربازان گمنام امام زمان این اقدامات دشمن خنثی شد و عوامل تروریستی دستگیر شدند”.

وزیر اطلاعات ضربه به شبکه‌های تروریستی در شرق کشور و دستگیری ۱۰ نفر از عوامل تروریستی در استان‌های گلستان، مازندران، تهران و سیستان و بلوچستان، بازداشت بیش از ۲۰ نفر از عوامل تروریستی ترددکننده به‌مقصد عراق و سوریه در مرزهای ایران، ضربه به تیم تروریستی در صفی‌آباد دزفول و دستگیری ۱۴ نفر از عوامل تروریستی این حمله که ۸ تن از آنها عاملان اصلی اقدامات تروریستی در استان خوزستان بوده‌اند و نیز ضربه به تیم تروریستی تیراندازی‌کننده به فرمانداری و چند پاسگاه انتظامی در شهر سوسنگرد در تاریخ ۹۴.۸.۱۶ را از جمله عملیات‌های موفق نیروهای گمنام امام زمان عنوان کرد.

علوی گفت: “افراد دستگیرشده از تروریست‌های تحت حمایت کشورهای مرتجع منطقه هستند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید