خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۴, 16th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ ساعت ۲۱:۰۰:۲۰

    خانه  > سایر گروهها  >  یک مقام انتظامی از راه‌اندازی سیستم ویدئو کنفرانس برای بازجویی از متهمان خبر داد

یک مقام انتظامی از راه‌اندازی سیستم ویدئو کنفرانس برای بازجویی از متهمان خبر داد

خبرگزاری هرانا – رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به الکترونیکی شدن فعالیت‌های پلیسی گفته است که در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم و جلوگیری از فرار متهمان، سیستم ویدئو کنفرانس در کلانتری‌ها برای بازجویی از متهمان راه‌اندازی شده و در مرحله مطالعات قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، سردار محمد شرفی، رئیس پلیس پیشگیری ناجا امروزدوشنبه در جمع خبرنگاران استان کردستان، اظهار کرد که با توجه به اینکه روز به روز علم در حال تغییر و عرصه های اجتماعی در حال تحول است، در این راستا نیروی انتظامی نیز باید فعالیت‌های خود را به‌روز رسانی کند.

وی با اشاره به برگزاری همایش کوپ‌ها در کردستان، افزود: این همایش به منظور به روز رسانی نیروهای نظامی و افزایش توانمندی‌ها و مهارت های آنان به صورت سالانه در استان ها برگزار می‎شود.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به الکترونیکی شدن فعالیت‌های پلیسی اعلام کرد: در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم و جلوگیری از فرار متهمان، سیستم ویدئو کنفرانس در کلانتری ها برای بازجویی از متهمان راه اندازی شده است.

وی با اشاره به عملیاتی شدن این طرح به زودی در کشور عنوان کرد: اجرای این طرح هم‌اکنون در مرحله مطالعات قرار دارد و امیدواریم هرچه زودتر شاهد عملیاتی شدن آن در سطح کشور باشیم.

شرفی با اشاره به اینکه این طرح مزیت های زیادی هم برای نیروی انتظامی و هم برای مردم دارد، بیان کرد: محاکمه متهمان به صورت ویدئو کنفرانس موجب جلوگیری از فرار مجرمان، جلب رضایت مردم، کوتاه کردن فاصله‌ها، اطاله دادرسی، صرفه جویی در منابع و به کارگیری نیروهای انتظامی در پیشگیری‌های وضعی و انتظامی خواهد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید