خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴, 16th of December 2018      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۸/۱۶ ساعت ۱۸:۳۹:۵۶

    خانه  > اندیشه و بیان, سایر گروهها  >  بازداشت تعدادی از مدیران گروه‌های شبکه‌های اجتماعی موبایلی

بازداشت تعدادی از مدیران گروه‌های شبکه‌های اجتماعی موبایلی

خبرگزاری هرانا ـ سپاه سایبری صاحب الامر استان قزوین، از بازداشت و تعقیب قضایی مدیران بیش از ۱۷۰ گروه فعال در شبکه های اجتماعی موبایلی، به اتهام “اقدامات ضدامنیت اخلاقی” خبر داده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از گرداب، سپاه سایبری صاحب الامر استان قزوین تعدادی از مدیران گروه‌های فعال در شبکه های اجتماعی موبایلی را دستگیر کرد.

این گزارش ادعا کرده است که این افراد که در حوزه “ضد امنیت اخلاقی” فعالیت می‌کردند، در یک “عملیات فنی- اطلاعاتی پیچیده” شناسایی و دستگیر شدند.

این گزارش همچنین مهم‌ترین اقدامات این افراد که منجر به دستگیری آنها شده، را به شکل زیر فهرست کرده است:

۱ـ تسهیل شیوه دستیابی کاربران به محتویات مستهجن و مبتذل از طریق راه‌اندازی گروه در شبکه‌های ارتباطی موبایلی

۲ـ انتشار متون مبتذل و مستهجن در قالب “داستان متنی و تصویری” ، “طنز، مشاوره جنسی و . . .” ، ” تصاویر مبتذل و مستهجن ایرانی و خارجی ”

۳ ـ تشویق افراد به ارتکاب جرائم منافی عفت در راستای قبح‌زدایی و عادی‌سازی این جرایم (انتشار شماره تلفن افراد به منظور برقراری ارتباط نامشروع و . . .)

۴ ـ و انتشار متون توهین‌آمیز به قومیت‌ها و مسئولین و چهره‌های شاخص ملی

در این عملیات، مدیران بیش از ۱۷۰ گروه فعال در شبکه‌های اجتماعی موبایلی شناسایی و تعدادی از آنها جهت طی مراحل قضایی، به مراجع ذیربط تحویل داده شدند.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. بطورمشخص میتوان نام این حرکتهای خودزنانه را اعلام ضعف حاکمان درمقابل گسترش اگاهی بین نیروهای جوان دانست زیرا ظلم پایدارنیست وازطرفی رژیم جهل وجوروفساد اخوندی همواره پیش ازانتصابات نمایشی که انها را انتخابات می نامد دست به یکسری خودزنی ها میکند که زیانهای جبران ناپذیرانها را دیده است همچون سرکوبهای سال هشتاد وهشت.اما باید ازاین حاکمان جانی پرسید شما که ادعای قدرت وخودرا نماینده خدا برروی زمین میدانید چگونه است که ازقلم وفکروروشنگری وشادی وموسیقی وباهم بودن عده ای انسان وارسته وغیروابسته بخود وحشت دارید.اما به تجربه تاریخ نشان داده علیه مردم بودن درنهایت مرگ وسرنگونی خواهد بود ودیری نخواهد پائید شما درلنجزارخود ساخته فروخواهید رفت.متحد وپیروزباشید.

نظر بگذارید