خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زنان, سایر گروهها  >  بازماندن تیم فوتسال زنان ایران از مسابقات جهانی گواتمالا

بازماندن تیم فوتسال زنان ایران از مسابقات جهانی گواتمالا

خبرگزاری هرانا ـ تیم ملی فوتسال زنان ایران که چندی قبل قهرمان رقابت‌های آسیایی شده بود، از حضور در مسابقات جهانی فوتسال زنان در گواتمالا بازمانده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از بی بی سی، علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ایران در مصاحبه با رسانه ها مشکل ویزا را علت این مساله عنوان کرد و گفت: “به دلیل آنکه کشور گوآتمالا در ایران سفارتخانه ندارد، برای گرفتن ویزا این کشور مجبوریم به آلمان سفر کنیم، اما مشکل اساسی دیگر این بود برای سفر به آلمان هم نیازمند گرفتن ویزای شنگن هستیم.”

الهه عرب عامری نائب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال هم گفت که این فدراسیون از هیچ اقدامی کوتاهی نکرده است و تمامی مدارک مربوط به مکاتبات با فدراسیون فوتبال گواتمالا موجود است.

او گفت: “از آنجایی که مسابقات گواتمالا جام جهانی نیست بلکه جام جهانی کوچک است که در کشورهای آمریکای لاتین و مرکزی برگزار می‌شود، این مسابقات زیر نظر فیفا نیست چرا که اگر اینطور بود فیفا تسهیلاتی برای ویزا قائل می‌شد. ما حتی بلیت سفر را رزرو کرده بودیم ولی متاسفانه ویزای ما صادر نشد”.

مسابقات جهانی فوتسال زنان از سوم تا هشتم آذر ماه امسال به میزبانی گواتمالا برگزار می‌شود و در جدول این مسابقات زمان بازی‌های ایران مشخص شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید