خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  ماشالله حائری به زندان رجائی شهر بازگردانده شد

ماشالله حائری به زندان رجائی شهر بازگردانده شد

خبرگزاری هرانا- ماشالله حائری، زندانی سیاسی محبوس در زندان رجائی شهر بدون طی دوره درمان به زندان رجائی شهر بازگردانده شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ماشالله حائری، زندانی سیاسی که صبح یکشنبه سوم آبان ماه به دلیل مشکلات قلبی و وخامت وضعیت جسمی به بیمارستان منتقل شده بود، بدون طی دوران درمان به زندان رجائی شهر بازگردانده شد.

بنا به همین گزارش و با وجود وضعیت وخیم جسمانی این زندانی سیاسی، وی به دلیل نبودن تخت خالی و مخالفت با ادامه حضور او در بیمارستان توسط خدابخشی، دادیار ناظر زندان به زندان رجائی شهر بازگردانده شد.

ماشالله حائری در زمان اعزام نیز پس از حضور در بهداری زندان رجائی شهر و خودداری بهداری از اعزام وی به بیمارستان به بند بازگشته و پس از وخیمتر شدن وضعیت جسمانی وی و با چند ساعت تاخیر و تعلل، به بیمارستان اعزام شده بود.

ماشالله حائری پیشتر نیز بارها به دلیل مشکلات جسمی و قلبی خود به بیمارستان اعزام شده و بدون طی مراحل درمان و انجام مراقب های لازم به زندان بازگردانده شده است.

ماشاالله حائری از زندانیان دهه ۶۰، در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۸۸ دستگیر و به سلولهای انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شد. وی به مدت ۷۴ روز در سلولهای انفرادی این بند بسر برد. این زندان سیاسی توسط قاضی مقیسه، رئیس شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل ۱۵ سال زندان و تبعید به زندان رجایی شهر کرج، محکوم شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید