خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  اعزام ماشالله حائری به بیمارستان

اعزام ماشالله حائری به بیمارستان

خبرگزاری هرانا – ماشالله حائری، زندانی سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج، به دلیل مشکلات قلبی به بیمارستان اعزام شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، ماشالله حائری، زندانی سیاسی محبوس در زندان رجائی شهر کرج، با وخامت وضعیت جسمی و مشکلات قلبی از صبح یکشنبه سوم آبان ماه، به بیمارستان اعزام شد.

بنا به همین گزارش این زندانی سیاسی پس از حضور در بهداری زندان رجائی شهر و خودداری بهداری از اعزام وی به بیمارستان به بند بازگشت و پس از وخیمتر شدن وضعیت جسمانی وی و با چند ساعت تاخیر و تعلل، بعد از ظهر سوم آبان ماه به بیمارستان اعزام شد.

گفتنی است خبرهایی مبتنی بر بستری بودن این زندانی سیاسی با دستبند و پابند و همچنین وخامت وضعیت وی در بیمارستان نیز اعلام شده است.

ماشالله حائری پیشتر نیز بارها به دلیل مشکلات جسمی و قلبی خود به بیمارستان اعزام شده و بدون طی مراحل درمان و انجام مراقب های لازم به زندان بازگردانده شده است.

ماشاالله حائری از زندانیان دهه ۶۰، در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۸۸ دستگیر و به سلولهای انفرادی بند ۲۰۹ زندان اوین منتقل شد. وی به مدت ۷۴ روز در سلولهای انفرادی این بند بسر برد. این زندان سیاسی توسط قاضی مقیسه، رئیس شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به تحمل ۱۵ سال زندان و تبعید به زندان رجایی شهر کرج، محکوم شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید