خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اعدام  >  نجات جان یک محکوم به اعدام با همیاری هنرمندان عرصه موسیقی

نجات جان یک محکوم به اعدام با همیاری هنرمندان عرصه موسیقی

خبرگزاری هرانا ـ هنرمندان عرصه موسیقی در یک اقدام خیرخواهانه جان یک اعدامی در شرف مرگ را نجات دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از هنرآنلاین، این حرکت خیرخواهانه در ابتدا با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام برادران حاتم‌ پور از شرکت آوای فروهر و درخواست کمک‌های مالی برای نجات یک زندانی محکوم به اعدام آغاز شد.

در این متن آمده بود: “دوستان با یاری شما قصد داریم در واپسین لحظات، امید رو به انسانی ناامید بازگردونیم و لبخند دوباره رو به لبان خانواده‌ای هدیه کنیم”.

چشمان زنی بی‌پناه که در سال‌های گذشته قتلی مرتکب شده به دستان ما و شماست. مبلغی که به‌عنوان دیه مشخص شده است ۴۰۰ میلیون تومان برآورد شده که از این مبلغ صد میلیون توسط پدر این خانم و صد میلیون هم توسط محسن یگانه، سیروان خسروی، مازیار فلاحی، زانیار خسروی و برادران حاتم پور “تهیه‌کننده این خوانندگان” پرداخت شده اما هنوز ۲۰۰ میلیون تومان باقی مانده است.

در ادامه دیگر هنرمندان همچون فرزاد فرزین، یغما گلرویی، مونا برزویی، علیرضا طلیسچی و غیره نیز دنبال این مطلب را گرفتند و هر یک به تبلیغ و کمک‌های مالی خود پرداختند.

گزارش لحظه‌به‌لحظه کمک‌های مردمی نیز توسط حاتم‌پور اعلام می‌شد.

سرانجام با همیاری هنرمندان و در شرایطی که شبکه‌های اجتماعی را خبر نجات یک اعدامی فراگرفته بود، این مبلغ تهیه و رضایت شاکی این پرونده گرفته شد.

بیش از نیمی از مبلغ باقی‌مانده از این دیه توسط هواداران دوآتشه خوانندگان پرداخت شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید