خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اقلیت های ملی  >  دستگیری عوامل کشته شدن گروهبان دانایی فر

دستگیری عوامل کشته شدن گروهبان دانایی فر

خبرگزاری هرانا – وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تائید کشته شدن گروهبان دانایی فر از دستگیری عوامل آن خبر داد.

به گزارش هرانا به نقل از واحد مرکزی خبر؛ در اطلاعیه‌ای که توسط وزارت اطلاعات صادر شد ضمن تایید خبر کشته شدن گروهبان دانایی فر، از دستگیری تنی چند از عوامل دخیل در کشتن گروهبان دانایی فر خبر داد.

در قسمتی از این اطلاعیه آمده است: «بعد از گذشت یکسال از این جنایت به دست عناصر گروهک تروریستی ضد انقلاب پیکر مطهر شهید کشف و شناسایی و در تاریخ ۱۳۹۴/۰۱/۰۱ به داخل کشور بازگردانده شد.»

گفتنی است؛ اواسط بهمن ماه ۱۳۹۲، ۴ سرباز مرزبانی به همراه گروهبان دوم جمشید دانایی فر در عملیاتی به دست گروه جیش العدل به اسارت گرفته شدند.

۴ اسیر ایرانی بعد از مدتی‌ با وساطت ریش سفیدان محل و امام جمعه اهل سنت زاهدان آزاد شدند اما نفر پنجم (گروهبان جمشید دانائی فر) آزاد نشد.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. هم میهنم چند سوال در زمان دستگیری این افراد شما آنجا حضور داشتید؟ آیا شما دیدید این افراد همان افرادی هستند که گروهبان شما را کشته اند؟ آیا آنان نزد شما اعتراف کردند که ما دانائی فر را کشتیم؟…..دوستان شما دقیقا آن چیزی را که وزارت اطلاعات پخش میکند پخش میکنید وکلا خبر دروغ وجعلی سپاه و وزارت اطلاعات رو لطفا خبر را تصحیح کنید…بخاطر همینم یه منفی بهتون میدم در بالا ترین فقط بدلیل بی توجهیتون نسبت به چیزی که مینویسید ومیگذارید در جامعه مجازی

نظر بگذارید