خبرگزاری هرانا
امروز پنج شنبه ۹ مهر ۱۳۹۴, 24th of May 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۷/۰۹ ساعت ۱۰:۵۱:۵۷

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر حین کار در تهران

مرگ یک کارگر حین کار در تهران

خبرگزاری هرانا ـ به دلیل فقدان ایمنی در محیط کار، یک گارگر که در چاه مشغول به کار بود، بر اثر گاز گرفتگی و کمبود اکسیژن جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از جام، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از مرگ یک چاه کن افغانستانی خبرداد و گفت: “این کارگر ۳۰ ساله به دلیل گاز گرفتگی و کمبود اکسیژن در چاه جان خود را از دست داد”.

سید جلال ملکی عصر چهارشنبه افزود: “در ساعت ۱۴ و۲۴ دقیقه حادثه گرفتار شدن یک کارگر در چاه درمنطقه مجیدیه به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند”.

وی بیان کرد: “در قطعه زمینی به وسعت ۴۰۰ متر مربع عملیات گود برداری در حال انجام بود و در قسمتی از محل گود برداری یک چاه در حال حفر بود”.

ملکی ادامه داد: “در حالی که یک کارگر ۳۰ ساله افغانستانی در داخل چاه مشغول کار بود، بعد از مدتی از این کارگر خبری نشد و توسط اطرافیان وی این موضوع به مرکز آتش نشانی شهر تهران اعلام شد”.

ملکی خاطر نشان کرد: “با حضور ماموران آتش نشان و با استفاده از تجهیزات فنی و ایمنی، آتش نشانان وارد چاه شده و این کارگر را از داخل چاه خارج کردند”.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران خاطر نشان کرد: “به تشخیص عوامل اورژانس تهران، مرگ این کارگر تایید شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید