خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, زندانیان  >  انتقال مسعود عرب چوبدار به بیمارستان به دلیل تشنج

انتقال مسعود عرب چوبدار به بیمارستان به دلیل تشنج

خبرگزاری هرانا – مسعود عرب چوبدار، زندانی امنیتی محبوس در زندان رجائی شهر به دلیل تشنج به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، امروز مسعود عرب چوبدار، زندانی محبوس در بند ۴ زندان رجائی شهر به دلیل به موقع نرسیدن دارو دچار تشنج شده و به بیمارستان منتقل شد.

بنا به گزارش منابع مطلع، مسعود عرب چوبدار امروز دو دفعه دچار تشنج شده که بعد از انتقال به بهداری زندان رجائی شهر و تزریق آمپول و تشنج دوم به بیمارستان منتقل شد.

لازم به ذکر است که پزشک این بیمار استفاده از داروی خارجی را برای او تجویز کرده است. اما بهداری زندان علی رغم اعلام پزشک این بیمار مبنی بر اینکه وی باید از داروی ایرانی اجتناب کند، داروی ایرانی را در اختیار این زندانی قرار می دهد که این موجب تاثیر منفی بر وضعیت سلامتی مسعود عرب چوبدار می شود. بهداری زندان به این زندانی اعلام کرده که داروی خارجی را خود و یا خانواده اش باید تهیه کنند.

گفتنی است که به علت بیماری مسعود عرب چوبدار دستور انتقال وی به بیمارستان توسط خدابخشی، نماینده دادستان صادر شده است. ولی علی رغم وجود دستور انتقال این زندانی به بیمارستان در پرونده پزشکی وی و موافقت کریمی، رئیس بهداری زندان رجائی شهر، مردانی، رئیس این زندان از این انتقال جلوگیری کرده است.

مسعود عرب چوبدار  به اتهام ارتباط با دول متخاصم و افشای اسناد محرمانه توسط شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست صلواتی محاکمه شده و به ۳سال حبس تعزیری محکوم شد.

مسعود عرب چوبدار که از سال ۱۳۹۲ در حال طی کردن دوران محکومیت خود می باشد.

هفته گذشته نیز رسانه ها اخباری مبنی بر انتقال توام با خشونت این زندانی محبوس از بند دو زندان رجائی شهر بر روی زمین به بهداری زندان و به بیمارستان منتشر شده بود.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید