خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  خودسوزی یک شهروند ناراضی مقابل شهرداری سنقر

خودسوزی یک شهروند ناراضی مقابل شهرداری سنقر

خبرگزاری هرانا ـ  در پی انتشار خبر خودکشی یک نفر در محوطه مجتمع اداری فرمانداری سنقر، سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه، انگیزه متوفا از خودکشی را وجود مشکلاتی در اخذ پروانه ساخت مسکن و عوارض شهرداری عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، امیر شاه آبادی روز یکشنبه در این خصوص گفت: “بر اساس بررسی های تیم کارشناسی اعزامی از سوی معاونت سیاسی امنیتی استانداری به شهر سنقر و با انجام تحقیقاتی که بعمل آمد، مشخص شد متوفا در اعتراض به برخی مطالبات در مورد پروانه ساخت مسکن و عوارض که با شهرداری سنقر داشته، اقدام به خودسوزی در محوطه این مجتمع اداری کرده است”.

وی افزود: “با مراجعه خانواده متوفا، هویت نامبرده که مردی ۵۹ ساله بود، مشخص شد”.

صبح امروز ساعت ۱۰، کارکنان مجتمع اداری فرمانداری که ارگان هایی چون شهرداری، بخشداری مرکزی، شورای شهر نیز در این مجموعه قرار دارند، با جسد سوخته فردی مواجه شدند.

پلیس و پزشکی قانونی در بررسی های اولیه بدلیل شدت سوختگی فقط جنسیت متوفا را که مرد بود، اعلام کردند.

از سوی معاونت سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه تیمی از کارشناسان به این شهرستان اعزام شد و با تحقیقات این تیم هویت این فرد ۵۹ ساله و انگیزه وی از خودسوزی در محوطه مجتمع اداری فرمانداری مشخص شد.

شاه آبادی همچنین با استناد به گزارش پلیس، گفت: “فرد متوفا به احتمال زیاد از درب ورودی اصلی این مجتمع وارد محوطه نشده و ممکن است از دیوار پشتی مجتمع که ارتفاع چندانی ندارد، خود را به درون این محوطه رسانده است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید