خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  کشف ۳۰ سکه طلا و یک گوشی تلفن همراه از مهدی هاشمی در زندان اوین

کشف ۳۰ سکه طلا و یک گوشی تلفن همراه از مهدی هاشمی در زندان اوین

خبرگزاری هرانا ـ سخنگوی قوه قضاییه از کشف حدود ۳۰ سکه طلا اعم از ربع سکه، نیم سکه و سکه‌های گرمی و یک دستگاه موبایل به‌همراه سیم‌کارت از مهدی هاشمی در زندان اوین خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از تسنیم، غلامحسین محسنی اژه‌ای در هشتادوچهارمین نشست خبری هفتگی خود با خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگاری در خصوص بازرسی از بند ۷ زندان اوین و کشف اشیا و وسایل غیرمجاز از مهدی هاشمی که در این بند نگهداری می‌شود، گفت: “طبق ضوابط خود زندان هرازچندگاهی یک بازرسی به‌صورت سرزده یا با تمهیدات قبلی از برخی بندها به عمل می‌آید و متأسفانه گاه و بیگاه نیز وسایل غیرمجاز نیز پیدا می‌شود و گاهی نیز زندانیان سروصدا می‌کنند که چرا بازرسی می‌کنید”.

معاون اول قوه قضاییه افزود: “در هفته گذشته نیز از بند ۷ و ۸ زندان اوین بازرسی به عمل آمد و از ایشان نیز یک گوشی تلفن همراه با سیم‌کارت مربوطه و تعدادی قطعه سکه اعم از ربع سکه، نیم سکه و سکه‌های گرمی که حدود ۳۰ عدد بود، کشف شد، البته سکه‌ را نمی‌شود گفت غیرمجاز است اما اینکه از قبل با خودش برد یا بعداً به زندان برده است و اینکه چه‌کار می‌خواسته بکند، معلوم نیست ولی داشتن تلفن همراه غیرمجاز است. البته از برخی زندانیان دیگر نیز تعدادی گوشی تلفن همراه کشف شد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید