خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  محکومیت ۲ متهم جاسوسی برای آمریکا و اسرائیل به ۱۰ سال حبس؛ دستگیری یکی از متهمان فراری سال ۸۸ در داخل کشور

محکومیت ۲ متهم جاسوسی برای آمریکا و اسرائیل به ۱۰ سال حبس؛ دستگیری یکی از متهمان فراری سال ۸۸ در داخل کشور

خبرگزاری هرانا ـ سخنگوی قوه قضاییه از حکم ۱۰ سال حبس برای دو نفر متهم جاسوسی آمریکا و اسرائیل خبر داد و گفت که یکی از متهمان فراری معترض انتخابات سال ۸۸ که غیاباً محکوم شده بود در هفته‌های اخیر در داخل شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، محسنی اژه‌ای به دو نفر متهم به جاسوسی برای آمریکا و اسرائیل اشاره کرد و گفت: “این دو نفر در دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ۱۰ سال حبس محکوم شده‌اند”.

اژه‌ای در مورد یکی از متهمان سال ۸۸ که به طور غیابی محکوم شده بود، گفت: “برای این فرد به طور غیابی حکم صادر شده بود اما این فرد فراری بود و در هفته‌های اخیر در داخل شناسایی و دستگیر شد که هم‌اکنون ادامه رسیدگی به پرونده وی دنبال می‌شود”.

وی در ادامه اظهارداشت: “پرونده دیگر مربوط به وکیلی است که به عنوان پرونده موکل خود به دادسرا مراجعه کرده بود و مخفیانه برگه‌ای از پرونده برداشته، دستکاری کرده و می‌خواست دوباره به صورت مخفیانه وارد پرونده کند که مامورین متوجه می‌شوند و ایشان تحت تعقیب قرار می‌گیرد و باید گفت این کار کار زشتی است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید