خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴, 6th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۶/۰۲ ساعت ۱۱:۳۹:۲۲

    خانه  > سایر گروهها  >  رییس ستاد انتخاباتی روحانی با قید وثیقه آزاد شد

رییس ستاد انتخاباتی روحانی با قید وثیقه آزاد شد

خبرگزاری هرانا ـ جلال گل محمدی، مشاور سیاسی فرماندار سیرجان و رییس ستاد انتخاباتی روحانی متهم به اقدام علیه امنیت ملی، تبلیغ علیه نظام، دعوت به تجمعات خیابانی و همسویی با رسانه های معاند نظام با قید وثیقه ۱۵۰ میلیون تومانی آزاد شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سیرجان خبر، جلال گل محمدی مشاور سیاسی فرماندار سیرجان و رییس ستاد انتخاباتی روحانی با قید وثیقه ۱۵۰ میلیون تومانی آزاد شد.

یک مقام مسئول با تایید خبر آزاد شدن جلال گل محمدی گفت” ” وی از جمله فعالان جنبش سبز در سیرجان می باشد که پس از حوادث سال ۸۸ برای تطهیر کاندیداهای معترض به نتایج انتخابات، در شبکه های اجتماعی حضور فعالی داشته و از متعرضان به مصوبه شورای عالی امنیت ملی مبنی بر حصر رهبران معترض بوده که اعتراض های خود را بارها به مناسبت های مختلف مطرح نموده است”.

سیرجان خبر همچنین اضافه کرد: “بیان واقعیات روز جامعه و تطهیر رهبران معترض به نتایج انتخابات سال ۸۸ توسط مشاور فرماندار به خوبی در شبکه های اجتماعی و رسانه های معاند برای همگان مشهود است”.

دلیل بازداشت مشاور سیاسی فرماندار اقدام علیه امنیت ملی، تبلیغ علیه نظام، دعوت به تجمعات خیابانی، همسویی با رسانه های معاند نظام و برخی اتهامات دیگر اعلام شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید