خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴, 25th of July 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۶/۲۲ ساعت ۱۰:۲۵:۴۵

    خانه  > زنان  >  خط خوردن ملی پوش فوتسال بانوان به دلیل مخالفت همسرش

خط خوردن ملی پوش فوتسال بانوان به دلیل مخالفت همسرش

خبرگزاری هرانا ـ نیلوفر اردلان ملی‌ پوش با سابقه فوتبال ایران به دلیل مخالفت همسرش با خروج او از کشور از لیست تیم ملی برای اولین حضور در جام ملت‌ های آسیا خط خورد.

به گزارش خبرگزاری هران به نقل از تسنیم،  نیلوفر اردلان، ملی پوش باسابقه ایران برای بالا بردن آمادگی خود جهت حضور در نخستین دوره جام ملتهای آسیا در اردوهای تیم ملی شرکت و تمرینات فشرده‌ای را انجام می‌داد، درست زمانیکه باید پاسپورت خود را به فدراسیون فوتبال تحویل می‌داد با مخالفت همسرش مواجه شد.

نیلوفر اردلان در این خصوص به خبرگزاری نسیم گفت: “مسابقات جام ملتهای آسیا برای نخستین بار برگزار می‌ شود و من هم در اردوهای تیم ملی تمرینات خوبی را زیرنظر خانم سلیمانی انجام داد، اما همسرم پاسپورتم را برای حضور در این مسابقات نداد و به دلیل مخالفت همسرم برای سفر به خارج از ایران این رقابت‌ها را از دست دادم”.

وی افزود:‌ “ای کاش مسئولان قانونی برای بانوان ورزشکار بگذارند تا در چنین مواقعی بتوانیم از حقمان دفاع کنیم”.

ملی پوش تیم ملی فوتسال اظهار داشت: “این مسابقات برای من اهمیت زیادی داشت و من به عنوان یک زن مسلمان می‌خواستم برای بالا بردن پرچم کشورم تلاش کنم، نه اینکه برای گردش و تفریح بروم”.

وی ادامه داد: “من این مسابقات را از دست دادم، اما از مسئولان درخواست می‌کنم برای بانوان نیز مثل قانون سرباز خدمت قانونی بگذارند تا اینگونه به تیم ملی و ورزشکار لطمه نخورد، من هم سربازی تیم ملی هستم و می‌خواستم برای پرچم کشورم بجنگم. تیم ملی به وجود من احتیاج دارد و نمی‌توانم ملی پوشان را همراهی کنم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید