خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر حین کار در استان تهران

مرگ یک کارگر حین کار در استان تهران

خبرگزاری هرانا ـ به دلیل فقدان ایمنی در حین کار، یک کارگر جوان بر اثر کمبود اکسیژن در چاه استخر یک برج مسکونی جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: “یک کارگر تبعه کشور افغانستان به دلیل کمبود اکسیژن در چاه استخر یک برج مسکونی جان باخت”.

سید جلال ملکی افزود: “در ساعت ۹:۳۸ حادثه گرفتار شدن در داخل چاه واقع در بلوار اندرزگو تقاطع فرمانیه به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند”.

وی با بیان اینکه محل حادثه در یک برج مسکونی بزرگ روی داده بود افزود: “در طبقه منهای یک این برج یک استخر و سونا به همراه یک چاه وجود داشته که یک کارگر برای تعویض پمپ آب به داخل چاه رفته بود”.

ملکی با بیان اینکه بدلیل کمبود اکسیژن این کارگر در داخل چاه گرفتار شده خاطرنشان کرد: “آتش نشانان با استفاده از تجهیزات فنی وارد چاه می شوند و پس از ساعت ها تلاش این کارگر ۲۷ ساله را از چاه خارج می کنند”.

وی اضافه کرد: “به تشخیص عوامل اورژانس این کارگر جوان افغان بدلیل کمبود اکسیژن در لحظات اولیه در چاه جان خود را از دست داده و در ساعت ۱۳ آتش نشانان محل را در اختیار عوامل انتظامی و مالک قرار دادند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید