خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ دو کارگر حین کار در استان تهران

مرگ دو کارگر حین کار در استان تهران

خبرگزاری هرانا ـ به دلیل فقدان ایمنی در حین کار، دو کارگر جوان بر اثر سقوط بالابر در یک ساختمان در حال ساخت، جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از برنا، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سقوط بالابر در یک ساختمان در حال ساخت خبر داد و گفت: “در این حادثه دو کارگر جوان تبعه افغانستان جان خود را از دست دادند”.

سید جلال ملکی در رابطه با این حادثه  افزود: “در ساعت ۱۵:۳۶روز گذشته خبر سقوط بالابر در منطقه فرمانیه خیابان سنبل به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران دو ایستگاه آتش نشانی به این محل اعزام شدند”.

وی با بیان اینکه در یک ساختمان ۱۰ طبقه در حال ساخت که این ساختمان چهار طبقه منفی داشته کارگران مشغول کار بودند گفت: “دو کارگر با استفاده از بالابر مشغول حمل مصالح ساختمانی بوده که به یکباره این بالابر از طبقات بالایی به طبقه منهای چهارم این ساختمان سقوط و دو کارگر در داخل بالابر محبوس شدند”.

ملکی افزود: “آتش نشانان پس از انجام اقدام لازم دو کارگر گرفتار شده در داخل بالابر را خارج و تحویل عوامل اورژانس داده که به تشخیص عوامل اورژانس مشخص می شود دو کارگر ۲۱ و ۲۵ ساله تبعه افغانستانی به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داده اند”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید