خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  عمل جراحی چشم مهدی کروبی

عمل جراحی چشم مهدی کروبی

خبرگزاری هرانا ـ صبح امروز چشم مهدی کروبى دبیر کل در حصر حزب اعتماد ملى، برای دومین بار توسط وزیر بهداشت جراحی شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از کلمه، این دومین بار است که سید حسن قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت دولت روحانی که چشم پزشک است، در بیمارستان نور تهران چشم کروبی را مورد عمل قرار می‌دهد.

شامگاه ششم خرداد ماه سال جاری نیز چشم دیگر دبیرکل محصور حزب اعتماد ملی که از مدتی قبل دچار عارضه آب مروارید شده بود، مورد جراحی قرار گرفت.

در آن زمان گفته شد که چشم دیگر مهدی کروبی نیز یک ماه بعد تحت عمل جراحی قرار می‌گیرد، اما انجام این عمل بیش از زمان تعیین شده به طول انجامید، صبح امروز چشم دوم مهدی کروبی توسط وزیر بهداشت در بیمارستان نور تحت درمان و جراحی قرار گرفته است.

مهدی کروبی، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد از ۵۴ ماه قبل به طور غیر قانونی در بازداشت خانگی هستند و جز در موارد استثنایی ازجمله انتقال برای درمان، از خروج آنها از محل حصر ممانعت می شود.

لازم به ذکر می باشد، علی‌رغم وعده‌های انتخاباتی حسن روحانی برای “برچیدن حبس‌ها و حصرها”، دو کاندیدای معترض به نتایج انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸، به همراه دکتر زهرا رهنورد هم‌چنان بیش از ۴ سال است که بدون برگزاری هرگونه دادگاهی در حصر غیرقانونی به سر می‌برند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید