خبرگزاری هرانا

    خانه  > زندانیان  >  محمدرضا رحیمی پس از درگذشت همسرش به زندان بازنگشته است

محمدرضا رحیمی پس از درگذشت همسرش به زندان بازنگشته است

خبرگزاری هرانا ـ محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم پس از سومین و آخرین مرخصی خود، هنوز به زندان بازنگشته است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از سحام، یک منبع آگاه در این خصوص به خبرنگار “سحام” گفت: “محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم محمود احمدی‌نژاد پس از سومین و آخرین مرخصی خود از تاریخ ۲۵ خردادماه ۱۳۹۴ به زندان مراجعت نکرده است”.

این منبع آگاه گفت: “آقای رحیمی روز گذشته نیز در منزل خود سکونت داشته است”.

محمدرضا رحیمی معاون اول احمدی نژاد در دولت دهم، به اتهام اخذ رشوه به ۵ سال و ۹۱ روز حبس محکوم شده است، وی پیش از آخرین مرخصی خود در خردادماه نیز دوبار از مرخصی ایام حبس خود استفاده کرده بود.

محمدرضا رحیمی ۲۶ بهمن‌ماه ۱۳۹۳ به زندان منتقل شد و یک‌ هفته پس از انتقال به زندان از اولین مرخصی خود استفاده کرد، این در حالی‌است که “عدالت حاکم بر قوه قضائیه” اجازه نداده تا سایر زندانیان سیاسی و عقیدتی از مرخصی و حقوق اولیه خود در زندان استفاده کنند.

روز گذشته محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضائیه در هشتاد و دومین نشست خبری خود، در پاسخ به سوال شرق در مورد سفر محمدرضا رحیمی گفت: “این موضوع را تأیید نمی‌کند”.

اختصاص سومین مرخصی به این مفسد اقتصادی و عدم بازگشت وی به زندان از تاریخ ۲۵ خردادماه سال‌جاری در حالی صورت می‌گیرد که معاون فرهنگی قوه قضائیه پیش‌تر وی را “مجرم خودی” نامیده بود.

۱۴ شهریور۱۳۹۳ محمدرضا رحیمی با انتقاد از اعلام حکم دادگاه خود اظهار کرد: “من فقط محمدرضا رحیمی نیستم، من معاون اول این نظام هستم، بنده ۳۴ سال سابقه خدمت در جمهوری اسلامی ایران را دارم، بنابراین نباید این قدر ساده به موضوع نگاه کرد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید