خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  تبدیل مجتمع ندامتگاه تهران به مهمترین قطب زندان استان

تبدیل مجتمع ندامتگاه تهران به مهمترین قطب زندان استان

خبرگزاری هرانا ـ سلیمانی مدیر کل زندانهای استان تهران با اشاره به راه اندازی زندان شماره چهار از تبدیل مجتمع ندامتگاه تهران بزرگ به عنوان مهمترین قطب زندان استان تهران در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از اداره کل زندانهای استان تهران، سلیمانی با اشاره به ظرفیت مجتمع گفت: “تا کنون و با افتتاح زندان شماره چهار تنها نیمی از ظرفیت مجتمع به بهره برداری رسیده است و با تکمیل ساخت و ساز فازهای دیگر این مجتمع در آینده شاهد انتقال مددجویان از سایر زندانهای استان تهران به مجتمع خواهیم بود”.

مدیر کل زندانهای استان تهران با اشاره به تاثیر برنامه های تامینی و تربیتی گفت: “به زعم تمام تلاشهای انجام گرفته در جهت برنامه های مختلف فرهنگی در مدت حبس مددجویان این برنامه زمانی اثر گذار خواهند بود که سایر نهاد های حمایتی نیز به کمک زندان آمده تا مددجویان آزاد شده دوباره به چرخه جرم و جنایت بازنگردند”.

بهره برداری از زندان مرکزی تهران بزرگ در حالی آغاز شده است که ساخت این مجتمع به پایان نرسیده و بیش از پانصد زندانی که به تازگی به این ساختمان منتقل شده اند در اعتراض به فقدان امکانات اولیه بارها اعتراض کرده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید