خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر حین کار در تهران

مرگ یک کارگر حین کار در تهران

خبرگزاری هرانا ـ به دلیل فقدان ایمنی در محیط کار، یک گارگر جوان، بر اثر سقوط به داخل چاهک آسانسور، جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از برنا، به دنبال تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر سقوط کارگر جوان به چاهک آسانسور، ستادفرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۲۲:۴۳ شب گذشته بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۱۰۸ را روانه خیابان یوسف آباد، خیابان جهان آرا کرد.

محمد پناهی، رئیس ایستگاه ۱۰۸ سازمان آتش نشانی تهران، در این باره گفت: “کارگران در یک ساختمان ۶ طبقه درحال احداث مشغول کار بودند که یکی ازکارگران به علت نامعلوم از طبقه اول به داخل چاهک آسانسور افتاد و تا طبقه منفی یک سقوط کرد”.

وی افزود: “آتش نشانان به سرعت به ایمن سازی محل حادثه پرداختند و با استفاده از تجهیزات مخصوص و تلاش فراوان، این کارگر ۲۲ ساله افغانستانی را خارج کرده و به محل امن منتقل کردند”.

پناهی با اشاره به اینکه آتش نشانان، فرد مصدوم را که به شدت دچار آسیب دیدگی شده بود تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند، ادامه داد: “پس از انجام معاینات اولیه توسط امداد گران اورژانس، متأسفانه مرگ وی تأیید شد”.

رئیس ایستگاه ۱۰۸منطقه ۲ آتش نشانی درباره علت بروز این حادثه گفت: “هم اکنون دلایل وقوع این حادثه توسط ماموران انتظامی در دست بررسی است”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید