خبرگزاری هرانا

    خانه  > اندیشه و بیان, زنان  >  فرمانده نیروی انتظامی تهران: کشف حجاب بانوان در بزرگراه ها کمتر شده است

فرمانده نیروی انتظامی تهران: کشف حجاب بانوان در بزرگراه ها کمتر شده است

خبرگزاری هرانا ـ فرمانده نیروی انتظامی تهران گفت که با اجرای طرح امنیت اخلاقی شاهد کاهش چشمگیر تخلفات کشف حجاب به ویژه در بزرگراه‌های تهران بوده ایم.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از صدا و سیما، سردار سرتیپ حسین ساجدی نیا درباره نحوه اعمال قانون نیروی انتظامی با کسانی که وی “متخلفان کشف حجاب” نامید، افزود: “ما طرح امنیت اخلاقی را که در سال‌های گذشته آغاز شده است امسال هم با قوت ادامه داده ایم و شدت آن کاهش نیافته است”.

وی ادعا کرد: “در برخی نقاط شهر از جمله بزرگراه‌ها شاهد برخی ناهنجاری‌های کشف حجاب بودیم که با استقرار گشت های پلیس کاهش چشمگیری یافته است”.

سردار ساجدی نیا درباره مجازات آنچه وی بی حجابی می خواند، افزود: “سعی ما در مواجهه با این گونه تخلفات بیشتر مبتنی بر تذکر است اما بعضا مشاهده می‌کنیم که برخی بر تخلف و جرمشان اصرار دارند اما از آنجا که مطالبه مردم از پلیس، برخورد با اینگونه تخلفات است ما اقدامات پلیسی خود را منطبق با موازین قانونی انجام می دهیم و بر همین اساس با آنها که بر اینگونه تخلفاتشان اصرار دارند همان اعمال قانونی که در بحث جرایم شبانه تخلفات رانندگی در نظر می گیریم برای این افراد هم در نظر می گیریم و در همین خصوص خودروها را به پارکینگ منتقل می کنیم”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید