خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴, 9th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۵/۰۳ ساعت ۱۲:۳۹:۱۸

    خانه  > سایر گروهها  >  سعید مرتضوی تاخیر کرد، دادگاه تشکیل نشد

سعید مرتضوی تاخیر کرد، دادگاه تشکیل نشد

خبرگزاری هرانا ـ قاضی رسیدگی‌کننده به پرونده سعید مرتضوی از تجدید ششمین جلسه رسیدگی به این پرونده خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، قاضی محمدرضا محمدی‌کشکولی در جمع خبرنگاران حاضر مقابل دادگاه کیفری یک در این خصوص گفت:‌ “جلسه امروز به دو دلیل تجدید شد که یکی از این دو دلیل این بود که آقای مرتضوی با تاخیر بیش از حد و در واقع بعد از اعلام ختم جلسه حضور پیدا کردند و دلیل دوم این بود که پاسخ استعلاماتی که قبلا از سازمان تامین اجتماعی صورت گرفته بود، نرسیده بود”.

وی گفت:‌ “با توجه به اینکه پاسخ استعلامات در تصمیم دادگاه موثر است، وقت رسیدگی را برای ساعت ۹ صبح روز شنبه ۹۴/۵/۱۰ تجدید کردیم”.

قاضی کشکولی گفت که برای جلسه بعدی وزیر تعاون،‌ کار و رفاه اجتماعی به عنوان مطلع در رابطه با پاسخ استعلامات و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برای رفع ابهام در مورد شکایتی که صورت گرفته دعوت شده‌اند.

قاضی رسیدگی‌کننده به پرونده مرتضوی با بیان اینکه در مراحل پایانی رسیدگی به این پرونده هستیم درباره حضور احمدی مقدم و رادان در دادگاه نیز گفت:‌ “در صورتی که نیاز باشد این اتفاق می افتد، ولی فعلا ضرورتی ندارد”.

کشکولی درباره روند رسیدگی به این پرونده گفت:‌ “روند رسیدگی خوب بوده و در مراحل پایانی هستیم”.

وی درباره تاخیر مرتضوی در ورود به جلسه دادگاه نیز گفت:‌ “جلسه در شرف برگزار شدن بود، ولی با تاخیری که صورت گرفت، رسیدگی به جلسه بعد موکول شد”.

محمدی‌کشکولی در پاسخ به سئوالی درباره رسیدگی به پرونده کهریزک و تامین اجتماعی گفت که در پایان رسیدگی نسبت به همه این موضوعات تصمیم‌گیری خواهد شد.

بر اساس این گزارش، قرار بود امروز “شنبه” ۳ مردادماه، ششمین جلسه دادگاه سعید مرتضوی برگزار شود.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید