خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴, 23rd of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۶/۰۱ ساعت ۱۱:۴۷:۱۵

    خانه  > slide, زندانیان  >  چهارمین روز اعتصاب غذای ابراهیم فیروزی

چهارمین روز اعتصاب غذای ابراهیم فیروزی

خبرگزاری هرانا – اعتصاب غذای زندانی عقیدتی، ابراهیم فیروزی در حالی وارد چهارمین روز خود می شود که با عدم اجرایی شدن خواست های این زندانی عقیدتی، اعتصاب غذای او همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، اعتصاب غذای ابراهیم فیروزی، نوکیش مسیحی در حالی وارد روز چهارم خود می شود که او با وجود قول مساعد رئیس زندان رجائی شهر، همچنان بر تحقق خواسته های خود مصر است و اعلام کرده است که تا حصول نتیجه و اجرایی شدن خواست ها دست از اعتصاب غذا بر نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری هرانا، روز گذشته و در مذاکره ابراهیم فیروزی با مردانی، رئیس زندان و خدابخش، نماینده دادستان، ضمن اعلام این مطلب که درخواست رفتن ایشان به سالن دوازده زندان رجائی شهر پذیرفته نشده، مردانی، رئیس زندان رجائی شهر به این زندانی عقیدتی قول مساعد جهت حل مشکلات و مسائل مربوط به این زندانی عقیدتی را داده است.

لازم به ذکر است که پرینت زندان این زندانی عقیدتی و نوکیش مسیحی توسط نماینده دادستان گرفته شده و بازپس داده نشده است.

همچنین آرش مقدم اصلانپور دیگر زندانی اعتصابی به خواست رئیس زندان رجائی شهر و پس از قول های مساعد برای بهبود شرایط، به اعتصاب غذای خود پایان داد و تنها ابراهیم فیروزی همچنان در اعتصاب غذا به سر می برد.

نوکیش مسیحی، ابراهیم فیروزی و فعال فرهنگی، آرش مقدم اصلانپور (آرش اشایی) که بر خلاف اصل تفکیک جرائم در بند ده زندان رجائی شهر همراه با مجرمین غیرسیاسی و بعضا خطرناک نگهداری می شوند، از روز پنج شنبه و پس از نگارش نامه ای خطاب به ریاست زندان و عدم رسیدگی توسط ایشان، دست به اعتصاب غذا زده اند.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید