خبرگزاری هرانا
امروز چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴, 19th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۴/۳۱ ساعت ۲۲:۲۶:۱۲

    خانه  > زندانیان  >  ممانعت معاون دادستان از اعزام رضا انتصاری به بیمارستان

ممانعت معاون دادستان از اعزام رضا انتصاری به بیمارستان

خبرگزاری هرانا ـ رضا انتصاری از دراویش زندانی که در بند ۸ عمومی اوین موسوم به تبعیدگاه زندانیان سیاسی و عقیدتی نگهداری می‌شود، طی روزهای گذشته در پی مشکلات مکرر قلبی چند بار به بهداری اوین منتقل و به دستور پزشکان معالج قرار بود صبح امروز جهت معاینات تخصصی قلبی به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شود اما خدابخشی معاون دادستان تهران و قاضی ناظر زندانیان سیاسی با اعلام اجبار این درویش زندانی به استفاده از لباس فرم و دستبند، از اعزام وی جلوگیری کرد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از مجذوبان نور، رضا انتصاری در حال حاضر وضعیت جسمی نامناسبی دارد و عدم رسیدگی و اعزام وی به مراکز درمانی تخصصی می‌تواند عوارض احتمالی جانی برای وی در پی داشته باشد.

این درویش زندانی به دلیل ابتلا به بیماری قلبی عروقی و نوسان مکرر فشارخون، چندین بار تاکنون به دستور پزشکان معالج ضرورت پیگیری درمانش در مراکز تخصصی خارج از زندان مطرح بوده اما هر بار با بهانه‌های الزام به استفاده از لباس فرم و دستبند از اعزام وی جلوگیری شده است.

مخالفت با انتقال این درویش زندانی به بیمارستان علیرغم وخامت حال و تشدید علایم بیماری قلبی در این روزها، نگرانی‌ها دربارهٔ خطرات احتمالی جانی برای وی را افزایش داده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید