خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, سایر گروهها  >  به دلیل حمل کالای قاچاق؛ جوان ۳۰ ساله با شلیک نیروی انتظامی کشته شد

به دلیل حمل کالای قاچاق؛ جوان ۳۰ ساله با شلیک نیروی انتظامی کشته شد

خبرگزاری هرانا – جوانی ۳۰ ساله به نام محمد خضری، به اتهام حمل کالای قاچاق و پس از درگیری، با شلیک گلوله مأموران نیروی انتظامی شهرستان لامرد جان باخت.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، این اتفاق شامگاه چهارشنبه ۱۷ تیرماه، پس از آن روی داد که خودروی حامل محمد خضری اهل و ساکن سیگار از توابع لامرد استان فارس، به دلیل حمل کالای قاچاق از سوی مأمورین نیروی انتظامی برای ایست و بازرسی متوقف شد.

به گفته یک منبع محلی مقاومت مظنونین در برابر بازرسی پلیس به درگیری انجامید و مأمور نیروی انتظامی در حالی به محمد خضری شلیک کرد که وی مسلح نبود، این جوان ۳۰ ساله پس از انتقال به بیمارستان و در اتاق عمل به دلیل شدت جراحات وارده درگذشت.

به گفته این منبع خودروی محمد خضری که متأهل و دارای فرزندی چند ماهه است، حامل چند طاقه پارچه قاچاق بوده است.

لازم به یادآوری است که طی روزهای گذشته نیز درگیری هایی بین تعدادی از مردم روستای دهشیخ و نیروی انتظامی رخ داد که به خشونت کشیده شد و منجر به دخالت یگان ویژه و خودروهای زرهی ضد شورش نیروی انتظامی شد.

گفته می‌شود در منطقه دهشیخ (دهستان سیگار) در لامرد استان فارس اجناس قاچاق از جمله لوازم خانگی و الکترونیکی به قیمت‌هایی پایینتر از شهرهای بزرگ به فروش می‌رسد و این امر چندین بار تاکنون منجر به بروز درگیری بین نیروی انتظامی و کسبه محل شده است.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید