خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > slide, اعدام  >  بخشش دو محکوم به قصاص در زندان اصفهان / تصویر

بخشش دو محکوم به قصاص در زندان اصفهان / تصویر

خبرگزاری هرانا ـ دو زندانی زن محکوم به قصاص در زندان اصفهان با رضایت اولیای دم، بدون قید و شرط به زندگی و جامعه بازگشتند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای استان اصفهان، در جلسه صلح و سازش بین زندانیان زندان نسوان و شاکیان آنها تعداد ۸ زندانی محکوم مالی و دو زندانی محکوم به قصاص با رضایت شکات و گذشت از حق خود به آغوش جامعه بازگشتند و ۱۷ نفر دیگر نیز پس از پرداخت بخشی از وجوه بدهی خود از زندان آزاد خواهند شد.

در این جلسه، هنرمند سینما “حسن اکلیلی” و امیری مدیر کل زندانهای استان در خصوص کار خیر و نیکو و گذشت از حق خود سخنانی بیان و سپس،شاکیان بصورت گروهی با مددجویان مواجه حضوری و با وساطت مددکاران و مسئولین “زندان نسوان” و همچنین روحانیون و حضار در جلسه زمینه آزادی تعدادی از زندانیان مهیا شد.

در این نشست صلح وسازش که ۲۸ تن از شاکیان حضور داشتند ۶ زندانی محکوم مالی موفق به اخذ رضایت از شاکیان و ۲ تن از محکومین به قصاص نفس نیز با رضایت بدون قید و شرط به زندگی و جامعه بازگشتند.

همچنین تعداد ۱۷ تن از شاکیان پرونده های مختلف مالی نیز با گذشت بخشی از طلب خود زمینه آزادی را برای مددجویان دیگر رقم زدند که در صورت پرداخت مابقی بدهی آنان توسط زندانیان آنان نیز از زندان رهایی خواهند یافت.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید