خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴, 5th of August 2020      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۴/۰۴/۰۹ ساعت ۳:۴۹:۴۲

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر و زخمی شدن دو تن در شهرستان خاش / تصویر

مرگ یک کارگر و زخمی شدن دو تن در شهرستان خاش / تصویر

خبرگزاری هرانا ـ به دلیل فقدان ایمنی در محل کار، به علت فرو ریختگی آوار در یکی از خیابانهای شهر خاش، یک کارگر کشته و دو تن نیز مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، عبدالوحید هاشمزهی معاون شهردار خاش، گفت: “این حادثه بعد از ظهر امروز در انتهای خیابان فردوسی، مقابل دانشکده صنعت و معدن و حوالی باغ دشتی رخ داد”.

وی اظهار داشت: “با توجه به اینکه کارگران در جریان عملیات حفاری و ساختمان سازی به نم گرفتگی دیوار منزل همسایه توجهی نکرده بودند و به نظر می رسد این موضوع سبب تخریب و آوار شدن دیوار بر روی شان شده است”.

هاشمزهی افزود: “پس از کسب خبر نیروهای آتش نشانی شهرداری، در کمترین زمان در محل حضور یافته و اقدام به نجات حادثه دیدگان کردند که یک نفر آنان به دلیل شدت صدمات وارده جان سپرد”.

وی گفت: “در این عملیات امداد و نجات علاوه بر آتش نشانی، تیم نقلیه شهرداری، اورژانس و امدادگران جمعیت هلال احمر مشارکت داشتند”.

معاون شهردار خاش با تاکید بر اینکه داشتن مجوز و پروانه کار مورد تایید شهرداری و سازمان نظام مهندسی ساختمان یکی از شرایط اصلی در ساخت و سازها محسوب می شود به عوامل فنی و کارگران ساختمانی توصیه کرد: “با رعایت نکات فنی و ایمنی به فعالیت ساخت و ساز بپردازند”.

خاش در ۱۸۵ کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید