خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  رئیس دادگستری خوزستان: نیروهای امنیتی از یک حادثه “تروریستی” جلوگیری کردند

رئیس دادگستری خوزستان: نیروهای امنیتی از یک حادثه “تروریستی” جلوگیری کردند

خبرگزاری هرانا ـ رییس کل دادگستری خوزستان، مدعی شد که نیروهای امنیتی از وقوع یک حادثه “تروریستی” در شهرستان آبادان جلوگیری کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، فرهاد افشارنیا در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه اهواز ادعا کرد: “این حادثه که طراحی آن شبیه حادثه تروریستی ۱۳ فروردین ماه امسال شهرستان حمیدیه بود با تلاش سربازان گمنام امام زمان، قبل از هر اقدامی شناسایی و یکی از عوامل اصلی آن در حین ارتکاب به جرم کشته شد.”

افشارنیا همچنین به حادثه شهرستان حمیدیه خوزستان در ۱۳ فروردین امسال اشاره کرد و گفت: “عوامل این حادثه که منجر به کشته شدن تعدادی از پرسنل نیروی انتظامی شد با شناسایی دستگاه های امنیتی و انتظامی در کمتر از ۲۰ روز دستگیر شدند و هم اینک در بازداشتگاه به سر می برند”.

وی گفت: “امیدواریم در سریع ترین زمان ممکن پرونده قضایی این حادثه مسیر رسیدگی نهایی خود را سپری کرده تا احکام عوامل حادثه را در محل وقوع آن به اجرا درآوریم”.

رییس کل دادگستری خوزستان همچنین مدعی شد:” اگر امروز چهره جامعه تغییر کرده به سبب ترک امر به معروف و نهی از منکر است که قدری به آن بی توجهی کرده ایم”.

افشارنیا در عین حال اظهار کرد: “جرم نخست کشور بویژه خوزستان، سرقت از جمله سرقت های خرد است که باعث آزار و اذیت شهروندان شده و امید است با اقدام های خوب در تدوین طرح امنیتی بتوان با اعتبار و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی در مناطق حاشیه نشین شهر منشاء اثر بوده و اقتصاد مردم و اشتغال و رفاه مردم را به دنبال داشته باشد”.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید