خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اصناف, سایر گروهها  >  برخورد نیروی انتظامی با روزه‌ خواری / تصویر

برخورد نیروی انتظامی با روزه‌ خواری / تصویر

خبرگزاری هرانا ـ  با آغاز ماه رمضان “ماه صیام مسلمانان” طرح برخورد با روزه‌خواری و برخورد با واحدهای صنفی که اقدام به عرضه مواد غذایی گرم کرده بودند، در پایتخت آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، همزمان با نخستین روز از آغاز ماه رمضان، گشت‌های سیار پلیس پایتخت با حضور در سطح معابر و پارک‌ها با تظاهر آشکار به روزه‌خواری برخورد می‌کنند.

براین اساس، آن دسته از افرادی که اقدام به استعمال دخانیات در ملاء عام، نوشیدن آب و مایعات و یا خوردن تنقلات و غذا می‌کنند مورد برخورد پلیس قرار می‌گیرند.

همچنین آن دسته از واحدهای صنفی و اغذیه‌فروشی‌ها که اقدام به طبخ غذای گرم و یا توزیع آن کرده و یا از اینکه از مشتریان خود در محل پذیرایی کنند، با حکم پلیس اماکن پلمپ خواهند شد.

پیش از این نیز سردار حسین ساجدی‌نیا، رییس پلیس پایتخت اعلام کرده بود که با تخلفاتی چون روزه‌خواری در ملاءعام در ایام ماه رمضان برابر قانون برخورد خواهد شد و این طرح نیز در پایان ماه رمضان در سطح معابر، بوستان‌ها، پاساژها، مراکز خرید و… ادامه خواهد داشت.

ماموران پلیس همزمان با نخستین روز از ماه رمضان، این طرح را در مناطق مرکزی پایتخت نظیر میدان ولیعصر، چهارراه ولیعصر، بلوار کشاورز، پارک لاله، میدان فاطمی، میدان انقلاب و… اجرا کرده است.

همچنین گروه‌های دیگر از گشت‌های پلیس نیز در مناطق شهرک غرب، کوی نصر، میدان تجریش، میدان نبوت و هفت حوض، میدان هفت‌تیر، میدان صادقیه، میدان پونک و غیره اجرا کرده است.

براساس اعلام پلیس، این طرح تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

 

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید