خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  مرگ یک کارگر جوان در چاه

مرگ یک کارگر جوان در چاه

خبرگزاری هرانا ـ به علت فقدان ایمنی در محل کار، دو کارگر جوان که در چاه مشغول به کار بودند، باریزش دیواره چاه درون آن محبوس می شوند که یکی از کارگران جان خود را ازدست می دهد و کارگر دیگر به علت شدت جراحات به اورژانس انتقال داده می شود.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایسنا، وقوع حادثه چاه در ساعت ۱۲:۰۳ امروز به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان دو ایستگاه را به محل حادثه واقع در خیابان گروسی، میدان هدایت اعزام کرد.

پس از حضور آتش نشانان در محل، مشاهده شد که در قطعه زمینی به وسعت ۷۰۰ مترمربع به عمق ۲۰ متر گودبرداری صورت گرفته است که در ضلع شمالی این گودبرداری کارگران در حال حفر یک چاه بوده‌اند که به یک‌باره دیواره‌های چاه ریزش کرده و دو کارگر افغان که در این چاه مشغول به کار بودند درون آن گرفتار شده‌اند.

با توجه به اینکه هر لحظه احتمال ریزش دیواره‌های چاه وجود داشت آتش‌نشانان با استفاده از بیل مکانیکی مشغول عملیات شدند که پس از حدود هفت ساعت عملیات توانستند کارگر ۲۲ ساله افغانی را از داخل چاه خارج کنند و تحویل عوامل اورژانس دهند که مشخص شد جان خود را از دست داده است.

کارگر دیگر نیز در حالی که دچار جراحاتی شده بود در همان دقایق اولیه نجات و به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید