خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > سایر گروهها  >  انفجار در ایلام پنج مجروح بر جای گذاشت

انفجار در ایلام پنج مجروح بر جای گذاشت

خبرگزاری هرانا – انفجار مهمات باقی مانده از جنگ در ایلام پنج مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش هرانا به نقل از مین و زندگی؛ عصر دیروز انفجار یک گلوله خمپاره باقیمانده از جنگ در منطقه کنجان چم استان ایلام پنج دانش آموز را مجروح کرد که حال دو تن از آن‌ها وخیم اعلام شده است.

ایسنا نیز در گزارشی به نقل از «علی بیراوند» نوشت: روز گذشته حوالی ساعت ۱۷ عصر روز گذشته چند دانش‌آموز ‌منطقه «کنجانچم» شهرستان مرزی مهران بعد از پایان ساعت درسی مدرسه اقدام به بازی می‌کنند که مین عمل نکرده زمان جنگ تحمیلی در محل بازی آن‌ها منفجر شده و موجب مجروح شدن ۵ تن از آن‌ها می‌شود.

بیراوند با بیان اینکه با اطلاع از این حادثه بلافاصله با همراهی مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان در محل حاضر شدیم و مسئله را بررسی کرده‌ایم، افزود: به سرعت مجروحین به بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام جهت مداوا انتقال داده شدند.

بیرانوند ادامه داد: حادثه دید‌گان در بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام بستری هستند و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی استان قول مساعت جهت رسیدگی و مداوا به صورت ویژه داده‌اند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه به صورت ویژه و مستمر مداوای حادثه دیدگان را پیگیری می‌کنیم، خاطرنشان کرد: حادثه دیدگان بیشتر دچار سوختگی شده‌اند.

مطالب مرتـبط

یک نظر

  1. درود . نفرین به جنگ و نادانی و دیکتاتوری که بلای سرزمینم شدند ……….

نظر بگذارید