خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  انتقال بی‌نتیجه به بیمارستان و درمان ناتمام سراج‌الدین میردامادی

انتقال بی‌نتیجه به بیمارستان و درمان ناتمام سراج‌الدین میردامادی

خبرگزاری هرانا – سید سراج الدین میردامادی که امروز برای پیگیری مشکلات پزشکی به بیمارستان منتقل شده بود، بدون انجام کامل امور درمانی خود، به زندان بازگشت.

به گزارش هرانا به نقل از کلمه؛ این زندانی جنبش سبز صبح امروز برای درمان مشکلات جسمی ناشی از ترکشی که یادگار دوران جنگ است و در بدن او باقی مانده، با دست بند و تحت الحفظ ماموران به بیمارستان شهدای تجریش اعزام شد.

اما در بیمارستان مشخص شد که اقدام بهداری زندان در اعزام وی، بدون اطلاع و هماهنگی بوده و در بیمارستان شهدای تجریش، متخصص داخلی برای معاینه محل ترکش حضور نداشته است.

همچنین پرونده پزشکی این زندانی سیاسی نیز به بیمارستان ارسال نشده بود و از این رو، اینجانباز جنگ  پس از تحمل معطلی بسیار و خستگی ناشی از آن، پس از انجام معاینه اولیه و بی‌حاصل، به زندان اوین بازگردانده شد.

این در حالی است که پیش از این بهداری زندان اوین گواهی کرده بود سراج الدین میردامادی برای درمان ترکشی که ما بین گردن و کتف اوست، باید در خارج از زندان درمان شود.

میردامادی که در اردیبهشت ماه سال جاری دستگیر شده بود، پس از شش ماه بازداشت در سلول‌های انفرادی بند دو الف، به اندرزگاه هشت زندان اوین منتقل شد و برخلاف رحیمی که عامل فساد اقتصادی معرفی شده و ده روزه به مرخصی آمده، هشت ماه طول کشید تا برای ولین به مرخصی چند روزه بیاید.

این عضو اسبق شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت که در سال‌های ۷۸ تا ۸۱ معاون مدیرکل انتخابات وزارت کشور دولت محمد خاتمی بود، بلافاصله پس از بازگشت به ایران در مرداد ماه ۹۲ با توقیف گذرنامه و پرونده سازی امنیتی رو به رو شد.

او که از جانبازان دفاع مقدس است، سابقه کار در روزنامه‌های جهان اسلام، توس، حیات نو و برخی سایت‌های خبری را در کارنامه خود دارد.

سید سراج میردامادی از سوی دادگاه انقلاب به سه سال حبس تعزیری و دو سال ممنوع الخروجی از کشور محکوم شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید