خبرگزاری هرانا

    خانه  > سایر گروهها  >  متهمان به قتل در محوطه دادگاه تجدید نظر استان ایلام دستگیر شدند

متهمان به قتل در محوطه دادگاه تجدید نظر استان ایلام دستگیر شدند

متهمان به قتل در محوطه دادگاه تجدید نظر استان ایلام دستگیر شدند

خبرگزاری هرانا –  رییس کل دادگستری ایلام مدعی شد چهار مرد و یک زن بعنوان اعضای یک خانواده که متهم هستند روز گذشته تحت عنوان “قتل ناموسی” یک شهروند دیگر را در مقابل درب دادگاه تجدیدنظر این استان با ضربات ساطور به قتل رسانده و سپس سر وی را از تنش جدا کرده اند بازداشت شدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، فارس نوری، رییس کل دادگستری ایلام در گفت و گو با روابط عمومی دادگستری استان ایلام درباره ارتکاب قتل عمدی دیروز اظهار کرد: همه متهمان به قتل در منازعه دیروز چهارشنبه(۸ بهمن) مقابل در ورودی ساختمان دادگاه های تجدید نظر و کیفری استان، دستگیر شدند.، این حادثه بر اثر منازعه و درگیری اتفاق افتاد و شخصی بنام ‘ن – ل’ به قتل رسید.

وی ادامه داد: مقتول در دادگاه کیفری استان ایلام دارای پرونده بود و به موجب حکم صادره از این محکمه به مجازات اعدام محکوم شده ولی با اعتراض وی و رسیدگی به موضوع در دیوانعالی کشور، حکم بدوی نقض و رسیدگی مجدد به دادگاه صادر کننده (کیفری استان) محول شد.

به گفته وی، حسب تعیین وقت قبلی، زمان رسیدگی برای روز چهارشنبه (۸ بهمن) امسال تعیین و طرفین پرونده دعوت به رسیدگی شدند که بستگان شاکی با تهیه ساز و کار لازم از قبیل سلاح سرد و تعقیب مقتول قبل از حضورش در ساختمان و فضای دادگاه با ضربات متعدد چاقو به قتل رسید.

نوری افزود: متهمان چهار مرد و یک زن بودند که با تلاش و حضور به موقع ماموران انتظامی دستگیر و با تشکیل پرونده در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ایلام، تحقیقات از آنان در دستور کار قرار گرفته است.

رییس کل دادگستری استان ایلام با اشاره به اینکه مقتول داماد متهمان به قتل و شرکت کنندگان در منازعه بوده است، گفت: رسیدگی به این پرونده به سرعت و با رعایت موازین شرعی و قانونی انجام و حکم مقتضی صادر خواهد شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید