خبرگزاری هرانا
امروز یکشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۳, 18th of February 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۶/۲۳ ساعت ۱۴:۵۶:۳۰

    خانه  > کارگران  >  کارگران «نورد و لوله صفا» در محوطه کارخانه تجمع کردند

کارگران «نورد و لوله صفا» در محوطه کارخانه تجمع کردند

خبرگزاری هرانا – کارگران کارخانه «نورد و لوله صفا» در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات مزدی و بیمه‌ای خود صبح امروز در محوطه کارخانه تجمع کردند.

به گزارش هرانا، یکی از کارگران حاضر در این تجمع به ایلنا گفت: در این واحد صنعتی نزدیک به هزار کارگر مشغول به کارند که دستمزد ماه‌های خرداد، تیر و مرداد سال جاری را دریافت نکرده‌اند.

وی با بیان اینکه او و دیگر همکارنش با قرادادهای یک ساله مشغول به کارند، در تشریح مشکلات بیمه‌ای کارگران توضیح داد: کارفرمای این واحد صنعتی بابت حق‌بیمه کارگران به سازمان تامین اجتماعی بدهکار است بطوری که حق بیمه مربوط به خرداد ماه سال گذشته کارگران حدود ۲ هفته پیش به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شده است.

این کارگر بابیان اینکه پرداخت نشدن بیش از یک سال حق بیمه کارگران در کنار به تاخیر افتادن پرداخت سه ماه مزد، خانواده‌های آن‌ها را با گرفتاری‌های مالی و بیمه‌ای متعدد روبرو کرده است، افزود: در پی تجمع صبح امروز مدیریت کارخانه به کارگران وعده‌داد که تا پایان هفته حقوق خردادماه را پرداخت خواهد کرد.

وی همچنین به نقل از مدیریت این مجموعه صنعتی در مورد پرداخت حق بیمه معوقه کارگران نورد و لوله صفا گفت: در این مورد طبق توافقی که با سازمان تامین اجتماعی صورت گرفته است پرداخت معوقات بیمه‌ای قسط بندی شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید