خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > زندانیان  >  علی سلان‌پور بدون طی دوره درمانی از بیمارستان به زندان بازگردانده شد

علی سلان‌پور بدون طی دوره درمانی از بیمارستان به زندان بازگردانده شد

خبرگزاری هرانا- علی سلان‌پور از زندانیان سیاسی محبوس در زندان رجایی شهر کرج پس از قرار گرفتن تحت عمل جراحی، بدون طی دوره و تکمیل روند درمانی به زندان برگردانده شد.

به گزارش خبرگزاری هرانا ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، علی سلان‌پور، زندانی سیاسی زندان رجایی شهر کرج که سوم آذرماه به دلیل وخامت وضعیت جسمی با تاخیر فراوان به بیمارستان شهدای تجریش در تهران اعزام شده بود پس از پایان عمل جراحی و بدون طی دوره فرآیند درمانی عصر امروز ۲۲ آذرماه به سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج برگردانده شد.

آقای سلان‌پور که تحت عمل جراحی تعویض و تراش چهار عدد از مهره‌های کمر خود قرار گرفته بود به تجویز پزشکان متخصص نیاز به یک جراحی دیگر در ناحیه گردن داشت که با برگرداندن اجباری و زودهنگام وی، نامبرده از انجام این عمل ضروری بازماند.

لازم به ذکر است ماموران زندان حتی اجازه ندادند که بخیه‌های آقای سلان‌پور علیرغم درخواست پرسنل زندان برداشته شود، آن‌ها در کمال تعحب با ادعای آلوده بودن بیمارستان وی را که نیاز به تحت نظر قرار گرفتن و تکمیل فرآیند درمانی خود داشت به زندان رجایی شهر کرج بازگرداند.

یادآور میشود علی سلان‌پور در تاریخ ۲۸ آذر ماه ۱۳۸۹ بازداشت و در دادگاه انقلاب به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق هواداری از سازمان مجاهدین خلق به ۵ سال زندان محکوم شد، وی هم اکنون در سالن ۱۲ زندان رجایی شهر کرج بسر می‌برد.

علی سلان پور پس از بازگشت از بیمارستان

علی سلان پور پس از بازگشت از بیمارستان

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید