خبرگزاری هرانا
امروز شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳, 24th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۶/۳۰ ساعت ۰:۱۱:۴۱

    خانه  > زندانیان  >  انتقال میرحسین موسوی به بیمارستان برای عمل جراحی

انتقال میرحسین موسوی به بیمارستان برای عمل جراحی

خبرگزاری هرانا- میرحسین موسوی که به توصیه پزشک معالج از حدود دو ماه پیش نیاز به عمل چشم داشت، غروب امروز شنبه ۲۹ شهریور برای عمل به یک مرکز تخصصی انتقال یافت. مسولان مربوطه هنوز اقدامی برای درمان زهرا رهنورد که او هم طبق تشخیص پزشک به همین عمل جراحی نیاز دارد، انجام نداده اند

به گزارش هرانا به نقل از کلمه، میرحسین موسوی که به توصیه پزشک معالج از حدود دو ماه پیش نیاز به عمل چشم داشت، غروب امروز شنبه ۲۹ شهریور برای عمل به یک مرکز تخصصی انتقال یافت. این در حالی است که دختران موسوی اجازه نیافته اند در این انتقال به بیمارستان، پدر و مادرشان را همراهی کنند.

بر اساس آخرین خبر رسیده به کلمه، عمل جراحی انجام شده و حال مهندس موسوی خوب و نتیجه عمل نیز موفقیت آمیز بوده است. با این حال طبقه گزارش کلمه نیروهای امنیتی مسئول در حصر نگهداشتن این افراد هنوز اقدامی برای درمان زهرا رهنورد که او هم طبق تشخیص پزشک به همین عمل جراحی نیاز دارد، انجام نداده اند.

لازم به اشاره است در پی ادامه اعتراضات به نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸، میرحسین موسوی و زهرا رهنورد از بهمن ۱۳۸۹ توسط نیروهای امنیتی محصور شدند و بیش از سه سال است که اجازه نیافته‌اند آزادانه از محل زندگی خود خارج شوند و عملا در بازداشت خانگی به سر می‌برند. مهدی کروبی، دیگر نامزد معترض به نتایج انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ هم در حصر است.

آقای موسوی پیش از این هم برای درمان به مراکز درمانی منتقل شده بود، از جمله در شهریور ۱۳۹۱، آبان ۱۳۹۱ و اردیبهشت ۱۳۹۳ گزارش‌هایی از ناراحتی قلبی او و انتقالش به مراکز درمانی منتشر شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید