خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]
امروز دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳, 8th of May 2021      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۷/۲۱ ساعت ۱۷:۴۰:۵۱

    خانه  > اصناف  >  قتلی که باز هم ماموران شهرداری در آن نقش دارند

قتلی که باز هم ماموران شهرداری در آن نقش دارند

خبرگزاری هرانا – حادثه تعقیب و گریز وانت جمع‌آوری زباله با کارگران پیمانکار شهرداری با مرگ جوان ۲۸ ساله‌یی پایان یافت.

به گزارش هرانا به نقل از اعتماد، ماموران پلیس که برای رسیدگی به یک تصادف منجر به فوت اعزام شده بودند هیچگاه فکر نمی‌کردند این تصادف پرونده جدیدی برای پیمانکاران شهرداری در تهران باشد. این حادثه ساعت ۹ صبح چهارشنبه هفته گذشته به قاضی کشیک قتل تهران اعلام شد. با حضور قاضی سپیدنامه در صحنه قتل مشخص شد ساعتی قبل هنگامی که کارگران پیمانکار شهرداری از راننده وانت غیرمجاز جمع‌آوری بازیافت می‌خواهند تا بار خود را تخلیه کند راننده به حرف‌های آن‌ها توجهی نکرده و اقدام به فرار می‌کند.

کارگران پیمانکار جمع‌آوری بازیافت منطقه ۲ شهرداری نیز وقتی متوجه فرار راننده وانت می‌شوند به تعقیب او می‌پردازند تا اینکه راننده در مسیر شمال به جنوب اتوبان چمران کنترل خودرواش را در حوالی پل مدیریت از دست داده و واژگون می‌شود. خودرو قبل از واژگونی با مرد ۲۸ ساله‌یی برخورد کرده و مرگ او را رقم زده بود. در ادامه راننده وانت که از این حادثه جان سالم به در برده بود همراه ۳ کارگر پیمانکار شهرداری بازداشت شدند.

صبح شنبه با انتقال متهمان به دادسرای امور جنایی ویژه قتل، تحقیقات از این افراد آغاز شد و راننده وانت جمع‌آوری ضایعات و زباله گفت: از چندی قبل ضایعات یکی از تالارهای عروسی را جمع‌آوری می‌کنم. روز حادثه نیز برای جمع‌آوری ضایعات به میدان ونک رفتم. وقتی وسایل را بار ماشین کردم از ترس پیمانکاران شهرداری چادری روی ماشین کشیدم اما در این هنگام پیمانکاران سر رسیدند و من نیز اقدام به فرار کردم. برای فرار از دست آن‌ها وارد اتوبان چمران شدم اما سه مرد چندین بارقصد کوبیدن خودروشان را به من داشتند. آنقدر به من نزدیک شدند که با گاردریل برخورد کرده و خودرو واژگون شد. وقتی از خودرو خارج شدم ماموران گفتند مرد ۲۸ ساله‌یی چند متر آن طرف‌تر داخل جوی افتاده و فوت کرده و من با او تصادف کردم. تا زمانی که به خاطر دارم با این فرد برخورد نکردم و خودروی کارگران پیمانکار این فرد را زیر گرفته است.

یکی از کارگران پیمانکار شهرداری نیز در بازجویی‌ها مدعی شد روز حادثه متوجه حمل ضایعات از سوی راننده وانت شدیم و از او خواستیم تا زباله‌ها را تخلیه کند اما او پا به فرار گذاشت و ما نیز به دنبالش رفتیم تا اینکه کنترلش را از دست داد و خودرو واژگون و با عابر برخورد کرد. ما به وظیفه‌مان عمل کردیم و هیچ تصادفی با مرد عابر نداشتیم.

با انجام تحقیقات اولیه هر چهار متهم با دستور بازپرس به اتهام اخلال در نظم عمومی و تسبیب در قتل غیرعمد بازداشت شدند. همچنین تحقیقات برای شناسایی عامل اصلی برخورد با پسر ۲۸ ساله آغاز شد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید