خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کودکان  >  دانش آموزان در جیرفت به جای مدرسه راهی بیمارستان شدند

دانش آموزان در جیرفت به جای مدرسه راهی بیمارستان شدند

خبرگزاری هرانا – بر اثر برخورد دو دستگاه موتورسیکلت در محور روستایی ترج – گنج آباد از توابع بخش اسماعیلی شهرستان جیرفت در استان کرمان، پنج دانش آموز مصدوم شدند.

به گزارش هرانا، محمد خواجه یکی از دانش آموزان مصدوم روز سه شنبه به ایرنا گفت: برای رفتن به مدرسه سرویس نداریم و خودمان فاصله هفت کیلومتری تا مدرسه را طی می‌کنیم.

محمد امین مسافری یکی دیگر از دانش آموزان مصدوم در این حادثه که به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت اعزام شد، گفت: صبح امروز من و چهار نفر از دوستانم با دو دستگاه موتورسیکلت عازم مدرسه شدیم که ناگهان دو موتور با هم برخورد کردند و ما زمین خوردیم.

وی بیان کرد: روستای ترج با گنج آباد هشت کیلومتر فاصله دارد و نیاز است برای کاهش این مسیر در روستای ما دبیرستان راه اندازی شود.

پزشک معالج این دانش آموزان به ایرنا گفت: اقدام‌های اولیه برای درمان این افراد صورت گرفته است.

دکتر امیر خللی بیان کرد: با توجه به اینکه سه نفر از این دانش آموزان خونریزی دارند باید از آن‌ها سی تی اسکن گرفته شود.

وی گفت: برخی از این دانش آموزان بر اثر برخورد، دچار شکستگی جمجمه، پارگی و سایر زخمی‌های سطحی شدند و در زمان حاضر وضعیت عمومی آن‌ها رضایت بخش است.

بنا بر این گزارش، رییس آموزش و پرورش شهرستان جیرفت هم مدعی شد که: امسال هیچ مشکلی در زمینه تامین سرویس مدارس در شهرستان وجود نداشته است.

احمد اسکندری نسب اظهار کرد: هر اندازه که دانش آموزان مراجعه کرده‌اند ما برای آن‌ها سرویس تهیه کرده‌ایم.

وی گفت: دانش آموزان یادشده با موتورسیکلت‌های شخصی خود اقدام به تردد می‌کردند که با هم برخورد و پنج نفر از آن‌ها زخمی شدند.

این پنج دانش آموز در مقطع متوسطه تحصیل می‌کنند.

۲۸ مهرماه سال جاری نیز به علت واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در روستای سرخ قلعه شهرستان قلعه گنج سه دانش آموز پسر جان خود را از دست دادند و سه نفر دیگر هم مجروح شدند.

جیرفت در ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان قرار دارد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید