خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  کیهان خواستار برخورد با ایسنا و خبرآنلاین شد

کیهان خواستار برخورد با ایسنا و خبرآنلاین شد

خبرگزاری هرانا – روزنامه کیهان٬ سازمان بسیج و گروهی از نمایندگان علی خامنه‌ای در شهر‌ها خواستار برخورد قوه قضائیه با برخی از رسانه‌ها در ماجرای اسید‌پاشی‌های اخیر اصفهان شده‌اند.

به گزارش هرانا به نقل از سایت خبرنگاران ایران؛ روزنامه کیهان در شماره روز شنبه (سوم آبان) خود به صراحت از خبرگزاری ایسنا و سایت «خبر آنلاین» به عنوان دو رسانه‌ای نام برده که در جریان اسید‌پاشی‌ها «خط سیاهی» را دنبال می‌کردند.

این روزنامه که تحت نظر نماینده علی خامنه‌ای منتشر می‌شود از قوه قضائیه خواسته با این رسانه‌ها برخورد کند.

محمدرضا نقدی٬ رئیس سازمان بسیج هم دو روز پیش با حمله به گروهی از «رسانه‌های زنجیره‌ای» از عملکرد آن‌ها در نحوه پوشش وقایع مربوط به اسیدپاشی اصفهان انتقاد کرده بود. نقدی هم‌چون روزنامه کیهان از مقام‌های قضایی درخواست کرده بود با این رسانه‌ها برخورد کند و مانع ادامه انتشار گزارش‌های یک‌سویه آن‌ها درباره وقایع اخیر شهر اصفهان شود.

برخی از نمایندگان علی خامنه‌ای در شهرستان‌ها هم در خطبه‌های نماز جمعه با محکوم کردن اسید‌پاشی‌ها به عملکرد گروهی از رسانه‌ها در این باره انتقاد کرده‌اند.

از صبح روز شنبه هم برخی از رسانه‌های محافظه‌کار اخبار و گزارش‌های قابل توجهی در نقد رسانه‌های «اصلاح‌طلب» و «مستقل» آغاز کرده و در بسیاری از موارد خواستار ورود قوه قضائیه به این مسئله شده‌اند.

این گزارش می‌افزاید؛ ‌ محافظه‌کاران تندرو معتقدند ربط اسید‌پاشی‌ها به حزب‌الله ابتدا در رسانه‌های داخل آغاز و سپس از سوی رسانه‌های خارج از ایران دنبال شده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید