خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  برخورد تند و فحاشانه فرمانداری سنندج با نمایندگان کارگران خباز

برخورد تند و فحاشانه فرمانداری سنندج با نمایندگان کارگران خباز

خبرگزاری هرانا – بیش از ۸۰ کارگر نانوا در سنندج با امضای طوماری نسبت به برخورد تند، فحاشانه و غیر مسئولانه معاون امور اجتماعی و عمرانی فرمانداری این شهرستان با نمایندگان کارگران انتقاد کرده‌اند.

به گزارش هرانا به نقل از ایلنا، این کارگران در طومارشان شرح داده‌اند نمایندگان کارگران خبازی‌های سنندج و حومه چندی پیش برای پیگیری مشکل دستمزد کارگران خباز که چند سال است افزایش پیدا نکرده به فرمانداری این شهر مراجعه کردند.

در این دیدار، نمایندگان کارگران با حضور در دفتر معاون امور اجتماعی و عمرانی فرمانداری با نامه‌ای مبنی بر افزایش نسبی دستمزد کارگران که توسط اتحادیه کارفرمایان خباز پیشنهاد شده بود، مواجه شدند اما با دیدن مبلغ قید شده در نامه گفتند این دستمزد‌ها غیر قانونی است و آن را قبول نکردند.

بنا به همین گزارش سپس نمایندگان کارگران با برخورد تند، فحاشانه و غیر مسئولانه معاون اجتماعی فرماندار و مسول دفتر او مواجه شده و این دو نفر با الفاظ رکیک، تهدید و ارعاب به نمایندگان کارگران اهانت کرده و آنان را با بی‌احترامی از دفتر معاونت اجتماعی بیرون کردند.

کارگران نانوای سنندج در ادامه پرسیده‌اند آیا شأن و حرمت کارگر خبازی که در سخت‌ترین شرایط و با تحمل تمامی مشکلات و معضلاتی که روزانه با آن دست به گریبان است تا نان سفره‌های مردم به خصوص مسئولان دولتی را تامین کند، اینقدر بی‌ارزش است که چنین افرادی با ‌‌‌نهایت بی‌احترامی به نمایندگان قانونی ما اهانت کنند؟

نویسندگان این طومار در پایان ضمن حمایت از «رئوف خداکرمی» و «یدالله صمدی» از نمایندگان قانونی کارگران خباز سنندج و حومه گفته‌اند اهانت به نمایندگان کارگری اهانت به کل کارگران شاغل در صنف خبازی است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید