خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > کارگران  >  رشد ۲۷ درصدی فوت‌شدگان ناشی از حوادث کار در اصفهان

رشد ۲۷ درصدی فوت‌شدگان ناشی از حوادث کار در اصفهان

خبرگزاری هرانا – مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: تعداد افراد فوت شده ناشی از حوادث کار در هفت ماه گذشته سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۹ نفر بوده و ۲۷/۱ درصد رشد داشته است.

به گزارش هرانا، علی‌ سلیمان‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به افزایش آمار متوفیات ناشی از حوادث کار در هفت ماهه گذشته سال‌ جاری در استان اصفهان اظهار کرد: در هفت ماه گذشته سال جاری تعداد ۸۹ نفر که همگی مرد بودند به دلیل حوادث ناشی از کار فوت شدند و در مراکز پزشکی قانونی استان اصفهان مورد معاینه قرار گرفتند.

وی افزود: تعداد افراد فوت‌شده ناشی از حوادث کار در هفت ماه گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۹ نفر بوده است که ۲۷. ۱ درصد رشد را نشان می‌دهد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان تصریح کرد: در این مدت آمار مصدومان ناشی از حوادث کار یک‌هزار و ۸۲۱ مورد است که شامل ۹۱ زن و یک‌هزار و ۷۳۰ نفر مرد بوده که به نسبت مدت مشابه سال گذشته نیم درصد رشد داشته است.

وی ادامه داد: آمار پرونده‌های به نتیجه رسیده در کمیسیون‌های پزشکی قانونی استان اصفهان در هفت ماهه گذشته سال جاری افزایش یافته است.

سلیمان‌پور بیان کرد: در این مدت تعداد پرونده‌های به نتیجه رسیده در کمیسیون‌های پزشکی قانونی استان ۶۵۲ مورد بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۲. ۵ درصد افزایش داشته است.

وی بیان کرد: از تمام پرونده‌های به نتیجه رسیده در این مدت، ۳۳۳ مورد مرتبط با رسیدگی به پرونده‌های پزشکی قانونی، ۱۶۸ مورد مرتبط با رسیدگی به پرونده‌های قصور پزشکی و ۱۵۱ مورد نیز مربوط به روانپزشکی بوده است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید