خبرگزاری هرانا
امروز دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳, 18th of January 2019      آخرين بروز رسانی در ۱۳۹۳/۰۹/۱۷ ساعت ۱۶:۴۲:۱۶

    خانه  > کارگران  >  بازداشت فرزاد مرادی نیا و آخرین خبر از وضعیت فردین میرکی

بازداشت فرزاد مرادی نیا و آخرین خبر از وضعیت فردین میرکی

خبرگزاری هرانا – امروز یکشنبه ۱۶ آذر ساعت هشت و نیم صبح تعداد زیادی از نیروهای لباس شخصی ادارهٔ اطلاعات در حالی که صورت خود را با ماسک پوشانده بودند به خانهٔ فرزاد مرادی نیا عضو کمیته هماهنگی و فعال کارگری یورش برده و بعد از تفتیش منزل و ضبط تعدادی از وسایل شخصی ایشان، نامبرده را بازداشت و به مکان نامعلومی انتقال داده‌اند.

به گزارش هرانا به نقل از کمیته هماهنگی؛ فرزاد سالیان زیادی است که از بیماری دستگاه گوارش رنج می‌برد و یک شب قبل از دستگیری نیز دچار خونریزی شدید معده شده بود و دکتر معالجش بر عمل جراحی وی تاکید نموده است.

بعد از بازداشت این فعال کارگری خانواده‌اش به دلیل وضعیت وخیم وی به ادارهٔ اطلاعات مراجعه کرده و وضعیت حاد بیماری او را به اطلاع مامورین رسانده‌اند که با جواب سربالای آنان مواجه شده‌اند.

همچنین فردین میرکی دیگر عضو بازداشتی کمیتهٔ هماهنگی روز جمعه ۱۴ آذر طی یک تماس تلفنی با همسرش از ادامهٔ بازداشتش خبر داده است.

بنا بر این گزارش، کمیتهٔ هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل‌های کارگری بازداشت فرزاد مرادی نیا را محکوم می‌نماید و همچنین خواهان آزادی فوری و بی‌قید شرط نامبرده و سایر کارگران و فعالین کارگری بازداشتی می‌باشد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید