خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  معصومه ابتکار مدعی شد: رسانه‌ای شدن مشکلات محیط بانان می‌تواند به ضرر آنان تمام شود

معصومه ابتکار مدعی شد: رسانه‌ای شدن مشکلات محیط بانان می‌تواند به ضرر آنان تمام شود

خبرگزاری هرانا- معصومه ابتکار دوشنبه شب در بخشی از نشست خبری خود عنوان نمود؛ با همفکری بهترین وکلا در تلاش هستیم مشکلات محیط بانان خود را حل کنیم که در این راستا رضایت اولیای دم بهترین راه حل در شرایط فعلی است.معاون رئیس جمهور گفت: طرح رسانه‌ای و ایجاد جریان شبکه اجتماعی در خصوص مشکلات محیط بانان می‌تواند به ضرر این موضوع تمام شود!.

به گزارش هرانا به نقل از مهر،  معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست کشور، دوشنبه شب در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: با همفکری بهترین وکلا در تلاش هستیم مشکلات محیط بانان خود را حل کنیم که در این راستا رضایت اولیای دم بهترین راه حل در شرایط فعلی است.
وی بیان کرد: سازمان با تمام توان در سطوح مختلف وارد موضوع شده و بنده هم رایزنی و پیگیری‌هایی در سطح عالی داشته‌ام که پس از حضور و دفاع قوی در فرآیند قضایی، جلب رضایت اولیای دم است.

معاون رئیس جمهور مدعی شد: طرح رسانه‌ای و ایجاد جریان شبکه اجتماعی در خصوص مشکلات محیط بانان می‌تواند به ضرر این موضوع تمام شود.

لازم به یادآوری است که در حال حاضر تعدادی محیط بان محکوم به اعدام در زندان های کشور در انتظار قصاص هستند، آخرین مورد آن نیز تایید حکم اعدام غلامحسین خالدی، محیط بان دنا برای سومین بار از سوی دیوان عالی کشور است.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید