خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > بهداشت و محیط زیست  >  دادگاه بنزین آلوده در انتظار وزیر نفت احمدی نژاد

دادگاه بنزین آلوده در انتظار وزیر نفت احمدی نژاد

خبرگزاری هرانا – وزیر اسبق نفت دولت محمود احمدی‌نژاد ونماینده فعلی تهران در مجلس با شکایت ۳ وکیل دادگستری در خصوص بنزین‌های آلوده برای ادای توضیحات به شعبه ۱۵ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت احضار شد.

به گزارش هرانا به نقل از روزنامه ایران، حدود سه ماه قبل این احضاریه از سوی دستگاه قضا به هیأت رئیسه مجلس ارسال شده است، تا به رئیس کمیسیون انرژی مجلس ابلاغ شود.

مصطفی ترک همدانی وکیل پایه یک دادگستری و یکی از شاکی‌های وزیر اسبق وزارت نفت در این باره گفت: «پیرو شکایتی که اینجانب به همراه دو تن از همکارانم یعنی «پیمان حاج محمود عطار» و «علیرضا دقیقی» از وزیر پیشین نفت در رابطه با تولید بنزین آلوده در شعبه ۱۵ بازپرسی دادسرای کارکنان دولت مطرح کرده بودیم، بازپرس پرونده اقدام به استعلام‌های لازم از وزارت بهداشت و سازمان حفاظت از محیط زیست در این راستا کرد و با وصول پاسخ این سازمان‌ها، اخیراً نامبرده از سوی بازپرس به دادگاه احضار شده است.

گفتنی است، با اعلام این احضاریه و وصول آن به وزیر پیشین نفت، وی باید به شعبه ۱۵ بازپرسی کارکنان دولت مراجعه کند، تا به سؤال‌های بازپرس پرونده در مورد شکایت‌های مطروحه پاسخ دهد، اما تاکنون نامبرده به دادسرا مراجعه‌ای نداشته است که دلیل آن معلوم نیست.»

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید