خبرگزاری هرانا
[responsive-menu RM="logged-in-menu"]

    خانه  > اندیشه و بیان  >  روزنامه «بهار» تبرئه شد

روزنامه «بهار» تبرئه شد

خبرگزاری هرانا – روزنامه توقیف شده بهار با حکم دادگاه کیفری استان از شکایت مدعی العموم و رییس ستاد انتخابات سعید جلیلی تبرئه شد.

به گزارش هرانا به نقل از ایرنا، این حکم از سوی شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی سیامک مدیر خراسانی صادر شده است. در کمتر از یکسال گذشته، مدیر مسئول روزنامه بهار سه مرتبه محاکمه شده است.

روزنامه بهار پیش‌تر در دو پرونده جداگانه به شش ماه توقیف، ۹۱ روز حبس تعلیقی و ۱۰ میلیون تومان جزای نقدی بدل از حبس محکوم شده که آرای هر دو پرونده از سوی شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران صادر شده است.

سومین محاکمه مدیر مسئول روزنامه بهار ۲۳ شهریور ماه امسال به اتهام نشر اکاذیب به قصد تشویش اذهان عمومی و اضرار به غیر با شکایت مدعی العموم، سازمان توسعه تجارت ایران و علی باقری رییس ستاد انتخاباتی سعید جلیلی انجام شد که هیات منصفه مطبوعات در مورد شکایت مدعی العموم و سازمان توسعه تجارت، متهم را مجرم نشناخت و شکایت علی باقری را نیز وارد ندانست.

پس از اعلام نظر هیات منصفه مطبوعات، در ‌‌نهایت شعبه ۷۶ دادگاه کیفری استان تهران حکم به برائت سعید پورعزیزی مدیر مسئول روزنامه توقیف شده بهار صادر کرد.

مطالب مرتـبط

بدون نظر

نظر بگذارید